Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Slajdowisko - "Rowerem po Białorusi"
#1
Stowarzyszenie "Rowerowy Lublin" serdecznie zaprasza na otwarty pokaz slajdów z wyprawy rowerowej na Białoruś.
O swoich przygodach i specyfice podrożowania rowerem po Białorusi opowiedzą nasi koledzy z Parczewskiej Grupy Rowerowej - Grzesiek i Jarek.
miejsce:
siedziba Stowarzyszenia Homo Faber, ul. Krakowskie Przedmieście 39
data:
20.11.2010 (sobota), godz. 17.00

Zapraszamy :mrgreen:
Odpowiedz
#2
...
Odpowiedz
#3
Ja i Kola też się pojawimy.
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz
#4
Jeśli zdrowie pozwoli będę i jaSmile
Odpowiedz
#5
Ja też się pojawię.
...człowiek może się posunąć o wiele dalej, by uniknąć tego, czego się boi, niżby zyskać to, czego pragnie
Odpowiedz
#6
też chętnie się pojawię
Odpowiedz
#7
Powinienem być
Podpisu brak
Odpowiedz
#8
Przychodźcie, przychodźcie zdjęcia są fajne, muzyczka też będzie, a Białoruś mimo że tak blisko nas, to dosyć egzotyczna kraina, szczególnie z perspektywy rowerowego siodełka i chłopaki mają sporo ciekawych rzeczy do poopowiadania :mrgreen:
mam jeszcze prośbę o drobną pomoc, szczeg. do studentów, jakby ktoś był chętny żeby wydrukować prosty "plakacik" (kartka A4 po prostu) z informacją o slajdowisku kilka razy i rozwiesić gdzieś na umcu, kulu, up itd to niech da znać na PW
wiem, że trochę późno, ale lepiej późno niż wcale :roll:
ja niestety nie mam czasu się tym zająć, zrobiłam mailing itp, ale fajnie by było jeszcze to info powiesić w miejscach gdzie dużo ludzi się przewija
Odpowiedz
#9
Białoruś - tam jescze nie byłem - chętnie przynajmniej poglądam i posłucham - będę.
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#10
Jak znajdę okulary, to tez przyjdę i pooglądam.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości