Strony (4):    1 2 3 4
kubzys   27-11-2010, 11:25
#31
krzychm napisał(a):powinna blokować ruch jak najskutecznieJ :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

krzychm, z jednej strony masz rację, bo wtedy byśmy pokazali tak na fulla, że na prawdę jesteśmy, ale byłoby to trochę chamskie w stosunku do kierowców, chociaż niektórzy lub nawet większość jest chamska wobec nas. moglibyśmy być jeszcze bardziej znienawidzeni przez kierowców. Undecided

jak ktoś wrzuci fotki to niech da znać na forum
zaworek   27-11-2010, 12:03
#32
najlepszy był kierowca TIRa na tysiąclecia
pytanie: co pan tam wiezie?
odpowiedź: pszczoły luzem
i mało co z roweru nie spadłem :mrgreen:

[Obrazek: stats.jpg] 
maYkel   27-11-2010, 12:33
#33
krzychm napisał(a):masa krytyczna jest czymś w rodzaju manifestacji,powinna blokować ruch jak najskutecznieJ :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

To akurat nie jest prawda objawiona, tylko twoje zdanie i nie licz na to że wszyscy uczestnicy będą je podzielać. Ja np. nie jadę po to by cokolwiek blokować. Chcesz to blokuj sam. :mrgreen:
Tom   27-11-2010, 15:29
#34
krzychm napisał(a):...za każdym razem jest problem wjazdu na skrzyżowania i za każdym razem osoby blokujące dają D..Y :evil:...

Hola hola przyjacielu, nie ten ton. W większości przypadków blokowanie wychodzi w miarę sprawnie, pod warunkiem, że takie osoby się pojawią, wszystko zależy od ich dobrej woli.
Nic nie stoi na przeszkodzie byś także do nich dołączył. Oczywiście zawsze łatwiej jechać w grupie, niech zabezpieczeniem martwią się inni...a później to sobie można ponarzekać.

Wszystko wyszło w miarę sprawnie, bo i grupa była mała, poza feralnym wyjazdem na Aleje Tysiąclecia.

Wierz mi, sporo ryzykowałem i nie tylko ja wyskakując na skrajnie lewy i blokując ruch na samochodów na dwóch pasach w tak głupiej sytuacji jaka miała miejsce, by grupa mogła na niego spokojnie wjechać, ale co tam "osoby blokujące dają D..Y"

Pozdrawiam
marcin0604   27-11-2010, 16:58
#35
zaworek napisał(a):najlepszy był kierowca TIRa na tysiąclecia
pytanie: co pan tam wiezie?
odpowiedź: pszczoły luzem
i mało co z roweru nie spadłem :mrgreen:

wuachachacha.. widziałem gościa :mrgreen:
kubzys   27-11-2010, 18:18
#36
ja też go widziałem :mrgreen: niezły kolo z niego :mrgreen:
krzychm   27-11-2010, 18:57
#37
pitu pitu wy mi tu :evil:

rowerowa anarchia drogowa
PODPIS ZDJĘLI BUUUUU
Seb   27-11-2010, 20:28
#38
Fotki nie wyszły w ogóle, chyba z zimna mi się ręce telepały jak trzymałem aparat nawet wtedy kiedy postawiłem go na dachu samochodu :mrgreen:
Przepraszam wszystkich ale kiepski ze mnie fotograf jeżeli chodzi o zdjęcia nocne :-)
Grupowo na Placu Zamkowym:
[Obrazek: dsc06576r.th.jpg]

Deptak przy UM:
[Obrazek: dsc065790.th.jpg]

Reszta zdjęć nie wyszła w ogóle wyraźnie :-)
Strony (4):    1 2 3 4
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.