Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
26.11, g. 18, Pl Litewski - Masa Krytyczna
#1
witam wszystkich, zarejestrowałem się na tym forum, bo dosyć fajne jest ;-) . to jak będzie w tym miesiącu z masą? jaki plan trasy? będziecie? bo ja się waham ale raczej będę

jak zawsze godz. 18.00 plac litewski?
Odpowiedz
#2
ostatnio mieliśmy wyjechać o 18:15, a wyjechaliśmy o 18:19 wg mojego zegarka xd
Odpowiedz
#3
Witaj kubzys, masz pomysł na trasę?? :-)
Będziemy na MK jak zawsze :-)

Dobrze, że zapodałeś temat bo właśnie zamierzałem dzisiaj zrobić to samo ale byłeś szybszy.
Zachęcam wszystkich do wzięcia ze sobą kamizelek odblaskowych i światełek, będzie ciemno i należy być oświetlonym i widocznym, zwłaszcza przy dojeździe na MK i z powrotem do domu.
Bezpieczeństwo przede wszystkim.
W kwestii miejsca i godziny nic się nie zmienia:

PLAC LITEWSKI
GODZ. 18.00
Zapraszamy wszystkich


Moja propozycja trasy:
http://www.bikemap.net/route/761520
Odpowiedz
#4
Seb, nie mam specjalnie pomysłu na trasę bo gdy próbowałem coś ułożyć na bikemap, to mi za długa wychodziła Undecided 20 km mi wyszło. ta Twoja propozycja mi pasuje. jak chcecie to mogę dać link do tej mojej, oto ona: http://www.bikemap.net/route/761599
do Twojej trasy dodałem jeszcze kawałek przez kalinę i jakoś tak wyszło. może pojedźmy jakoś przez centrum i zahaczmy o czechów i może spółdzielczości? tylko nie wiem czy to za długie nie wyjdzie Undecided
jaka powinna być mniej więcej długość trasy?
i kto poprowadzi masę?
Odpowiedz
#5
Wiesz kwestia długości trasy to indywidualna sprawa, jedni chcą aby trasa była krotka i po samym centrum czyli około 10km, inni chcieliby się przejechać trochę dłuższą trasą gdzieś po za centrum (Bronowice, Czuby, Czechów, Tatary) gdzie trasa taka musiałby mieć ok. 20 km aby odwiedzić chociażby część tych dzielnic.
Niestety nie da się dogodzić wszystkim.

Musiałyby się wypowiedzieć osoby, które od dłuższego czasu organizują i prowadzą MK.
Ja na MK lubelskie przyjeżdżam dopiero około 1,5 roku i nie kojarzę aby trasa miała więcej niż 15km ale mogę się mylić.
Przejazd 15 km przez miasto w tempie masy to około 1,5 godziny jeżeli chcieć wydłużyć dystans do 20 km to będzie mniej więcej 2 godziny :-) tak na oko 8-)
Osobiście nie miałbym nic przeciwko przejechaniu 20 km, ale na pewno znajdą się osoby, które powiedzą/napiszą, że to za długo i późno do domu się wraca itd. niestety nie da się aby wszyscy byli zadowoleni.
Tempo to zazwyczaj 12-15 km/h
Byłem we wrześniu w Warszawie na MK i tam trasa miała 35km do domu wróciłem o 22 dopiero :-)

A kto prowadzi masę... :-D Najczęściej osoba, która zapodała temat o MK :mrgreen:

Jakby nie patrzeć o ile pamiętam zeszłoroczną masę to były już klimaty mikołajowe czyli jechał z nami mikołaj i na koniec rozdawał grzecznym i niegrzecznym cukierki :-)
Odpowiedz
#6
Ja niestety nie będę na MK bo jadę do Gdańska (a tam jak na złość MK nie ma...) więc w organizacji nie pomogę.
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz
#7
Długość trasy trzeba będzie uzależnić też od pogody - IDZIE ZIMA !!! Smile (z czego ja osobiście się baaardzo cieszę), więc jeśli warunki będą trudne - to trasa powinna być krótsza.
pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
Odpowiedz
#8
hej, ja mama w piątek impreze andrzejkową i nie wiem czy dam radę pogodzić więc jestem za najkrótszą wersja trasy ;-)
[Obrazek: stats.jpg] 
Odpowiedz
#9
Seb, napisałeś, że: A kto prowadzi masę... :-D Najczęściej osoba, która zapodała temat o MK :mrgreen:
ja nie prowadzę bo będę pierwszy raz będę :-P dawno temu już słyszałem o masie ale jakoś nie było się jak wybrać bo a to to albo inne przypadki :-P każdy kiedyś zaczyna
a temat zapodałem bo się chciałem dowiedzieć co i jak :-P WIĘC MNIE NIE WCIĄGAJCIE W PROWADZENIE MASY ja od tego ręce umywam. niech poprowadzi ktoś doświadczony :mrgreen:

a co do warunków pogodowych to nie będzie chyba tak źle bo śniegu od razu pół metra nie nawali :mrgreen: (chociaż mi by to nie zaszkodziło bo zima na rowerze jest całkiem ok). tyle że będzie może ślisko bo będzie lekki przymrozek i wilgoć na drodze Undecided także można wybrać trasę którą zaproponował Seb

i napisałeś jeszcze, że
Seb napisał(a):Jakby nie patrzeć o ile pamiętam zeszłoroczną masę to były już klimaty mikołajowe czyli jechał z nami mikołaj i na koniec rozdawał grzecznym i niegrzecznym cukierki :-)
a ja za to wygrzebałem gdzieś na tym forum że jechaliście w czapkach mikołajowych czy coś takiego :mrgreen: fajna akcja musiała być
Odpowiedz
#10
HA to moze ja poprowadze :mrgreen: bedzie bosko
rowerowa anarchia drogowa
PODPIS ZDJĘLI BUUUUU
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości