Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie kupić/dostać...?
#1
Przydałby się temat ogólny pod tytułem "gdzie kupić?", bo co jakiś czas, ktoś, o coś podobnego pyta i się produkują tematy.

Moje pytanie...
Gdzie można w Lublinie dostać (w sensie kupić) plastikową śrubę ściągającą ramię w Shimanowskich korbach Hollowtech II? Wykręcił mi się gdzieś ten diabelski wynalazek na 500m trasie z domu ale nie udało mi się go znaleźć.
Odpowiedz
#2
raz udało mi się na to trafić w inżynierii za 2zł, ale czy mają ten wnerwiający duperel shimano to nie wiem
BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Odpowiedz
#3
Kolejny raz inżynieria nie zawiodła i śrubkę kupiłem. Smile
Odpowiedz
#4
Na takie pytania jest dział: opisy, recenzje i porady przy kupnie Smile Ewentualnie można pytać w dziale sklepy i serwisy.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#5
Kuba napisał(a):Przydałby się temat ogólny pod tytułem "gdzie kupić?"
Jestem za. Będzie łatwiej i przejrzyściej.

Sytuacja w magazynach sklepów jest bardzo płynna,nowy towar, duża wyprzedaż itp. Szukając siodełka nie wiedziałem do którego tematu pójść, podobnie bym miał z śrubą jak wyżej czy na przykład ochraniaczami na SPD.
Podpisu brak
Odpowiedz
#6
KermitOZ napisał(a):Na takie pytania jest dział: opisy, recenzje i porady przy kupnie Smile Ewentualnie można pytać w dziale sklepy i serwisy.

pOZBig Grinrower
Grzesiek

Jeśli tak, to przepraszam. Poddaję ten temat woli moderatorów. Ja po prostu nie byłem pewny gdzie go umieścić.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości