Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rowerowy Lublin_grupy robocze
#1
hej ;-)

umieściłam ten temat w dziale dotyczącym Stowarzyszenia, ale tak naprawdę dotyczy on wszystkich użytkowników forum RL, którzy mieliby ochotę poświęcić trochę swojego cennego czasu i popracować na rzecz Stowarzyszenia i inicjatyw/ imprez rowerowych w Lublinie.

Propozycji różnych, którymi mógłby się zająć RL jest sporo, pojawiają się różne możliwości imprez, też różne źródła finansowania, konkursy, gdzie możemy startować: potrzebny pomysł, jego opracowanie (czyli naskrobanie wniosku) i potem realizacja...

Pytanie: czy jako RL wchodzimy w te różne inicjatywy - to inaczej pytanie: czy są ludzie, którzy są zainteresowani udziałem w ich przygotowaniu i realizacji. Niestety ekipa Zarządu nie jest w stanie ogarnąć wszystkiego..

Chcemy więc zobaczyć ile jest na forum RL ludzi chętnych do robienia czegoś i wtedy będziemy decydować czy wchodzimy w tworzenie bądź udział w kolejnych rowerowych imprezach.

Nasza propozycja jest więc taka: chcemy stworzyć kilka grup roboczych, póki co:
1. grupa robocza projektowa - do ogólnie mówiąc poszukiwania informacji o różnych grantach, konkursach, źródłach finansowania i do udziału w przygotowaniu i pisaniu tychże wniosków..od czasu do czasu takie opcje się pojawiają, a my z Magda często już nie wyrabiamy..Wsparcie potrzebne od zaraz ;-)
2. grupa robocza organizacyjna - grupa osób deklarująca się do włączenia się w organizację różnych inicjatyw np. Europejski Piknik Rowerowy w maju, Święto cykliczne w czerwcu, Slajdowiska itp. itd.

Wiem, że póki co brzmi to bardzo mało konkretnie - jeśli zbierze się grupa chętnych - zorganizujemy spotkanie i ustalimy jakiś plan, zasady i harmonogram pracy.I zdecydujemy co robimy i w jakie imprezy wchodzimy.

Co będziecie z tego mieć: na pewno dobrą zabawę, sporo doświadczenia - co można też wrzucić do CV, a na pewno satysfakcję, że dzięki Wam coś się dzieje w rowerowym świecie w Lublinie.

Czekamy więc na zgłoszenia chętnych do pracy w poszczególnych grupach (najlepiej w tym wątku)... ;-)
orientuj...
Odpowiedz
#2
To jeszcze tak w skrócie:
Potrzebujemy wolontariuszy rowerowych :mrgreen: do dwóch w/w przez Monikę grup roboczych , bo otwierają się przed nami spore możliwości, ale brakuje nam rąk do pracy żeby to wszystko zrealizować i ogarnąć
Jeżeli chcesz żeby coś się działo rowerowo w Twoim mieście, masz okazję, żeby mieć na to wpływ.
Potrzebujemy osób kreatywnych, zmotywowanych, odpowiedzialnych.
Oferujemy:
możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji imprez i projektów społecznych, możliwość realizacji własnych pomysłów pod szyldem Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”, dostęp do szkoleń dla ngo oraz oczywiście dobrą zabawę :mrgreen: możemy wystawić zaświadczenie o wolontariacie;
Odpowiedz
#3
Wpiszcie mnie do grupy drugiej :-)
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz
#4
mnie dopiszcie do drugiej ekipy
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz
#5
...
Odpowiedz
#6
To ja tylko do pierwszej/drugiej
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#7
numero due, per favore :-)
Odpowiedz
#8
..to i ja poproszę raz - może być na miejscu i na wynos :mrgreen: :mrgreen:
a tak poważnie - wchodzę w to za dobrą kawę ;-)
Odpowiedz
#9
szymek_sq napisał(a):To ja tylko do pierwszej/drugiej

Szymek, proszę, wyrażaj się precyzyjniej :-) bo nie wiem co znaczy ta kreska: pierwsza, druga czy obie?
Odpowiedz
#10
Dziewczyny przyklejcie gdzieś ten temat żeby był bardziej widoczny, ja go dopiero dziś na forum zauważyłem.
Piszę się do grupy roboczo organizacyjnej.

Ps. Do tego działu mało kto zagląda.
Rama, dwa koła i mina wesoła Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości