Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tanie ubrania
#1
Nie wiem ile osób czyta tamto forum, ale właśnie znalazłem ciekawą ofertę ubrań rowerowych:
http://www.forumrowerowe.org/index.php?showtopic=53757
ja pisałbym się najprawdopodobniej na conajmniej spodenki, jakby ktoś z Was też wyraził chęć zakupu moglibyśmy wziąć jedną przesyłkę - wyszło by pewnie taniej..

PS. w razie czego przepraszam szanownych moderatorów, ale nie wiedziałem gdzie to dokładnie dać :oops:
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#2
do kiedy trzeba dać Ci znać? ja się zastanowie, zobacze jak stoję z kasą
Odpowiedz
#3
Dowiedz się dokładnie co po ile i daj znać. Ja pisałbym się na spodenki i koszulkę
Chcesz mieć cztery kółka - kup sobie dwa rowery
Odpowiedz
#4
czekam na odpowiedź na tamtym forum. Napiszę, jak będą wiadome już jakieś szczegóły(najprawdopodobniej dzisiaj, ale jako, że mnie nie ma to dopiero jutro dam znać)..
Co do tego do kiedy "zbieram" zamówienia, to teżzależy od człowieka który kupowałby te ubrania od producenta :-)
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#5
Up: ceny podane przez jednego z forumowiczów, któremu udało się dodzwonić do sklepu:
koszulka - 30zł
spodenki - 40 zł
bluza - 70 zł
kurtka - 90 zł
Ceny dotyczą ubrań z "Discovery" ale najprawdopodobniej identyczne są dla wszystkich innych wzorów..
Koleś który kupowałby te rzeczy bierze 5 pln narzutu na każdą, a przesyłka uzależniona byłaby pewnie od ilości ciuchów które byśmy brali.. EWENTUALNIE możnaby zrobić tak(jeśliby się to jakotako opłacało tj ciuchów byłoby ciut więcej do zamówienia), że mozna by poszukać na własną rękę kogoś kto wybiera sie do łodzi i miałby czas wzamian za jakąś mniejszą kasę niż 5pln od rzeczy zrobić nam zakupy, albo i samemu pojechać wcześniej orientując się czy wybrane ubrania w potrzebnych wzorach i rozmiarach byłyby dostępne..

Podrzucam jeszcze adres do konta allegro, na którym dostępne są wzory analogiczne do tych, które można wybrać:
http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=3196475
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#6
Jak w tej cenie (plus ta prowizja po piątce) to bym się pisał na koszulkę i spodenki.
Dla mnie byłby rozmiar XL, wzór Discovery lub CSC, ale raczej ten pierwszy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości