Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2010 GT Avalanche 2.0 Disc Men
#1
Czy ten rower wart jest swojej ceny?
http://rower.com.pl/-p-295048.html

rower będzie służył jako rower uniwersalny...miasto/teren

musi mieć możliwość przyczepienia bagażników pod sakwy ponieważ będzie służył do dalekich wyjazdów
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#2
Dla mnie rower w tej cenie z hamplami tarczowymi to porażka. Lepiej mieć jakieś dobre V-ki niż badziewne tarcze. Dart 2 też nie jest jakimś super amorem. Słabszy niż XCR. Rower ma fajną ramę. :-> Opony będziesz musiał wymienić Nevegale są ciężkie i agresywne mam takie w większej wersji. Ja na twoim miejscu poszukałbym coś z używek. Sam już nigdy nie kupię nowego roweru nawet po obniżce. ;-)
Odpowiedz
#3
Popieram.
Za 2k to będziesz miał super maszynę a i styknie pewnie na jakieś dodatkowe gadżety ;-)
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#4
Ostatnio super Spec poszedł za baardzo atrakcyjną kwotę: http://allegro.pl/specialized-rockhoppe ... 38035.html (niestety pod bagażniki nie jest,ale to tylko przykład)

Za 2000pln to już jest w czym wybierać.
Podpisu brak
Odpowiedz
#5
1. A jakby złożyć rower samemu od podstaw? czyli wszystko dobrać oddzielnie
2. W krossie Michała(diablo) też są tarczówki a jego rower oscyluje w podobnej kwocie...czyli to też badziewne tarczówki? nigdy nie posiadałem w swoim rowerze tarczówek dlatego tak pytam zapobiegawczo
3. Jak macie jakieś propozycje w kwocie ~2000zł to jestem otwarty na to.


Trochę boję się kupować rower używany bo wiem że dba się tylko o niego jak jest nowySmile chwilę się pojeździ na nim i żadne tereny już nie są mi straszneSmile
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#6
Peke napisał(a):1. A jakby złożyć rower samemu od podstaw? czyli wszystko dobrać oddzielnie

Zależy czy będziesz kupował nowe czy używane części. Bardzo możliwe że złożenie wyjdzie drożej niż taki sam rower nowy ze sklepu na tym samym osprzęcie. Dodatkowo potrzebny mały warsztat i czas.

Peke napisał(a):2. W krossie Michała(diablo) też są tarczówki a jego rower oscyluje w podobnej kwocie...czyli to też badziewne tarczówki? nigdy nie posiadałem w swoim rowerze tarczówek dlatego tak pytam zapobiegawczo

Od ceny roweru nie zależy czy tarczówki są "badziewne". Lepiej sprawdzić czy są hydrauliczne czy mechaniczne i jakiej firmy.

Peke napisał(a):3. Jak macie jakieś propozycje w kwocie ~2000zł to jestem otwarty na to.


Trochę boję się kupować rower używany bo wiem że dba się tylko o niego jak jest nowySmile chwilę się pojeździ na nim i żadne tereny już nie są mi straszneSmile

Szukać na allegro lub innych forach rowerowych czy ktoś nie sprzedaje. Można fajne rowery w fajnej cenie znaleźć.

Co do mocowania bagażnika do roweru. Nie wszystkie rowery (ramy) posiadają taką możliwość. Wtedy trzeba kombinować już z dystansami i podkładkami.
Odpowiedz
#7
piotrekgp napisał(a):Wtedy trzeba kombinować już z dystansami i podkładkami.
Z drugiej strony obejmy no name są to koszt ok 10zł, nieco lepsze niewiele więcej bo ok 40zł Tubusa( w sumie najlepsze jakie tylko są)
http://www.cyklotur.com/sprzet_wyprawow ... iki,0.html

mowa o braku górnych oczek. Jeśli nie ma mocowań na dole to faktycznie jest problem ( ale do obejścia)
Podpisu brak
Odpowiedz
#8
erczy napisał(a):
piotrekgp napisał(a):Wtedy trzeba kombinować już z dystansami i podkładkami.
Z drugiej strony obejmy no name są to koszt ok 10zł, nieco lepsze niewiele więcej bo ok 40zł Tubusa( w sumie najlepsze jakie tylko są)
http://www.cyklotur.com/sprzet_wyprawow ... iki,0.html

mowa o braku górnych oczek. Jeśli nie ma mocowań na dole to faktycznie jest problem ( ale do obejścia)

Ja nie mam ani dolnych, ani górnych oczek do montażu bagażnika i na paru wyjazdach z sakwami już byłam Smile
Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
Odpowiedz
#9
Moim zdaniem nawet jak będziesz chciał sam złożyć rower to w tej cenie możesz zrobić 2x lepszy niż ten co dałeś. Jedyne co w tym gt fajne to rama i tylko tyle, bo osprzęt nie zachwyca.
Odpowiedz
#10
perceive napisał(a):Ja nie mam ani dolnych, ani górnych oczek do montażu bagażnika i na paru wyjazdach z sakwami już byłam Smile
Dolne wiem,że można zastąpić,ale nigdy się nie wtajemniczałem jak ;-)

Górnych nie mam zaś ja, używam obejm z linku wyżej.

Peke wybierz najpierw rower,a o bagażnik będziesz się martwił później.
Podpisu brak
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości