Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Slajdowisko - w jeden rok dookoła świata
#11
Zdajcie potem relacje Wink
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#12
zobaczyłem te klimaty dzięki, czekam na następne, ciekawe spotkania
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#13
A jak ktoś nie był, albo ma ochotę sobie przypomnieć, to znalazłam w sieci wywiad z bohaterką sobotniego wieczoru :-)
http://www.slowopodlasia.pl/index.php?a=1&id=23175
Odpowiedz
#14
W ramach "promocji" ;-) siostry do artykułu ze Słowa Podlasia dorzucam również dwa artykuły, które ukazały się w naszym lokalnym tygodniku:

http://www.rowerowyparczew.pl/content/view/86/75/
Odpowiedz
#15
Mi się mocno średnio podobało. Spodziewałem się czegoś 'bardziej' i 'lepiej'. Przed następnym slajdowiskiem zastanowię się dwa razy zanim się wybiorę...
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#16
szymek_sq napisał(a):Mi się mocno średnio podobało. Spodziewałem się czegoś 'bardziej' i 'lepiej'. Przed następnym slajdowiskiem zastanowię się dwa razy zanim się wybiorę...

Szymek, naprawdę nie robisz nikomu łaski swoją obecnością, więc raczej nikt się nie zmartwi jak Cię nie będzie, może sam byś zrobił cokolwiek "bardziej i lepiej" bo krytykować to każda mameja potrafi

17.39, edyta, powód: złagodzenie tonu wypowiedzi pod wpływem delikatnych nacisków opinii zewnętrznej ;-) meritum pozostało ;-)
Odpowiedz
#17
Wyraziłem po prostu swoją opinię... Skoro wszystkim pozostałym uczestnikom spotkania podobało się [tylko jedna opinia negatywna- moja na kilkudziesięciu oglądaczy/słuchaczy] to impreza zalicza się do super udanych przecież !!!
Spodziewałem się czegoś 'bardziej' i 'lepiej' w końcu przecież dookoła świata! Miałem przyjemność uczestniczyć w imprezach podobnych i akurat sobotnie slajdowisko wypadło według mnie po prostu mizernie.

Wawerka napisał(a):nie robisz nikomu łaski swoją obecnością
- super
Wawerka napisał(a):nikt się nie zmartwi jak Cię nie będzie
- cieszy mnie to - nie lubię martwić ...
Wawerka napisał(a):sam byś zrobił cokolwiek "bardziej i lepiej"
- niestety nie miałem 'funtów' w tym roku na eskapady, choć można osiągnąć wspaniałe efekty bez niebotycznych nakładów...
Cytat:krytykować to każda mameja potrafi
- niestety przyjmować konstruktywną krytykę nie każda...
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#18
szymek_sq napisał(a):Miałem przyjemność uczestniczyć w imprezach podobnych i akurat sobotnie slajdowisko wypadło według mnie po prostu mizernie.

oki, w takim razie czekamy aż zrobisz lepsze slajdowisko :mrgreen:
Szymek, to nie chodzi o to czy Ci się podobało czy nie, za bilet nie płaciłeś, nikt Cię do przychodzenia nie zmuszał
w robienie slajdowisk jest zaangażowane kilka osób i z RL i z HF i z innych organizacji, jest to pewna robota organizacyjna, z której pewnie nie zdajesz sobie sprawy, a Agnieszka specjalnie nadłożyła drogi żeby te fotki pokazać, więc może trochę szacunku dla gospodarzy tego spotkania?
i proszę nieco delikatniej wyrażać swoje opinie i może jednak bardziej merytorycznie ... bo tekst że "następnym razem się zastanowie dwa razy czy pójdę" absolutnie niczego nie wnosi, jest po prostu złośliwy
dokonałeś czegoś ciekawszego? Zapraszamy :mrgreen: osobiście załatwię Ci salę, rzutnik itp i z przyjemnością obejrzę :mrgreen:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości