Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
minikonkurs zimowy
#1
Zima za oknem, więc ogłaszam minikonkurs zimowy.

Abu rozruszać co niektórych i forum bo jakoś tak cicho się zrobiło :->

Opis:
Do podanego niżej tematu podawajcie swoje propozycje. Odpowiedzi będą wraz z nickiem kopiowane do jednego posta.

Zasady:
- każdy może podać max 3 propozycje
- proszę ustawiać posty na max 48 godzin, aby wygasały po tym czasie, pomoże mi to zachowaniu porządku w wątku

Nagroda:
Święta tuż tuż.....nagroda związana ze świętami i nie jest to karp pod żadną postacią :mrgreen:

Nagroda dla najlepszej/najweselszej/najmniejprzewidzianej odpowiedzi :lol:
Temat w następnym poście...


A o co chodzi....więc niżej przykład:

kot jest lepszy od psa bo...
- nie szczeka
- nie gryzie kapci
- mruczy a nie chrapie itp.
Odpowiedz
#2
Temat:

Rower jest lepszy od samochodu bo:


- daje więcej wolności. {gavtan}
- bo to na rower mam zajawkę, a auto to tylko coś czasem potrzebnego. {gavtan}
- bo na swoim rowerze codziennie mijam wiele aut :] {gavtan}
- bo łatwiej mieć rower niż samochód {Kuba}
- bo nie potrzeba mu konkretnej drogi, co znaczy ze można jeździć i po lasach i po górach {Kuba}
- bo nie jeżdżę po stacjach szukać najtańszego paliwa {Kuba}
- tylko jeżdżąc rowerem można zadziwić sąsiadów swoją sprawnością fizyczną i zdrowiem - wystarczy przejechać więcej niż dwa kilometry w temperaturze około 10 stopni i na dokładkę w niewielkim deszczyku {mamut77}
- pozwala być nadal względnie mobilnym w razie ataku zimy, inwazji kosmitów tudzież podczas innych porównywalnych kataklizmów, kiedy to reszta miasta stoi w jednym wielkim superkorku {mamut77}
- nie lubię rzucać się w oczy, a latem jestem na rowerze niezauważalny, natomiast zimą robię co najwyżej za chwilowe przewidzenie {mamut77}
- o rower nie zaskoczy cię tym, że skończy mu się paliwo. Ty jesteś jego napędem i paliwem, tworzysz z nim jedność, razem jedziecie, a samochód cię tylko wiezie {easyrider}
- bo można przeżyć przygodę życia pt ,,mordą w zaspę" :mrgreen: {Agila}
- bo poślizg na dwóch kołach jest bardziej emocjonujący niż na czterech a zakończenie bardziej efektowne :mrgreen: {Agila}
- bo nie ma to jak nałykać się komarów w ciepły, sierpniowy wieczór :-? , mniam :-P {Agila}
Odpowiedz
#3
Koniec zgłaszania odpowiedzi: 22.12 godz. 24.00
Niespodzianka czeka :-)
Odpowiedz
#4
piotrekgp napisał(a):kot jest lepszy od psa bo...
i tu się nie zgodzę, jest na to ponad 1000 dowodów ale nie chce mi się pisać ;-)
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#5
Koniec konkursu.

Oto wyniki...Trudno było wybrać odpowiedź, kosmici prawie wygrali...ale jednak komary i przygoda w zaspie zwyciężyła.
Panowie zwyciężyła Pani. Gratulujemy :-)

Wszystkie 3 odpowiedzi Agily są wesołe :-D

Pozdrawiam i do następnego.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości