Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
20.06 godz 11:30 LKJ - Nałęczów
#21
Kineskop, ubieraj się rower szykuj i o 11.30 koło LKJ
Odpowiedz
#22
Nie dam rady przed 13 :/ ale za to później mogę cały dzień śmiać Wink
[Obrazek: u4655y2009v4.gif]
Odpowiedz
#23
ok ruszam pod LKJ Wink Zapraszamy Wszystkich Wink
Odpowiedz
#24
truskafka napisał(a):jechałam tym szlakiem i jest całkiem fajny, żeby tylko przestało padać Tongue

Tutaj się przenieśliśmy :-D
http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=283
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#25
Na ustawce o 11:30 zawitali Velverne16, Kola i ja. Na trasie, bodaj w okolicach konopnicy odłączył się Velverne, plotka głosi, że przypomniał sobie, że nie wyrobił normy dziennej postów ;-) :lol:
Wyjazd uważam, że się udał i dowiódł prawdy:
Cytat:a jednak się kręci * ^
*-koło rowerowe
^-nawet w deszczu ;-)
staty
DST: 72 km (razem z poranną jazdą pod MM :rollSmile
AVS: 25.36 km/h
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#26
dorzucam fotki, jako dowód że byliśmy ;-)
[Obrazek: 20090620resize.th.jpg]
[Obrazek: 20090620002resize.th.jpg]
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#27
Zawróciłem z powodu stanu zdrowia (aa za tydzien jest Mazovia)więc chce się wykurować .... i miałem nadzieje ze przestanie padac;/ I jeszcze amortyzator zblokowany ...
Odpowiedz
#28
no wiem wiem, żartowałem ;-)
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#29
Z tego powodu będę działał na tym koncie aa Grzesiek usunie tamto Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości