Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
31.12.2010, g. 18.00, pl. Litewski
#41
piroman3518 napisał(a):
maYkel napisał(a):
piroman3518 napisał(a):
Zwirek napisał(a):a jest sens się przejmować trollami?
Nie przejmuje się trollami , ja już mam dosyć najazdów na BMW , których bardzo często słucham.

Chyba sam na siebie to sprowadzasz. Na 7 postów które tu napisałeś na forum, cztery są o tym że posiadasz rower BMW. Zrozumieliśmy. Winszujemy.

Może i sam to na siebie sprowadzam ,chociaż nie wiem jakim cudem mogę to sprowadzać na siebie tylko pisząc że posiadam BMW,przecież w ten sposób nikomu nie ubliżam. Na forum jest jeszcze jeden kolega posiadający BMW ,który też często słyszy jakieś docinki na ta markę .
Może i sprowadzasz nie wiem ale mnie irytujesz. Miej sobie ten rower i nikt o tym nie musi wiedzieć...
To tak samo jakbym ja co post pisał ,że mam rower innej marki i się nim co chwila chwalił...
Odpowiedz
#42
wegoR napisał(a):
piroman3518 napisał(a):
maYkel napisał(a):
piroman3518 napisał(a):
Zwirek napisał(a):a jest sens się przejmować trollami?
Nie przejmuje się trollami , ja już mam dosyć najazdów na BMW , których bardzo często słucham.

Chyba sam na siebie to sprowadzasz. Na 7 postów które tu napisałeś na forum, cztery są o tym że posiadasz rower BMW. Zrozumieliśmy. Winszujemy.

Może i sam to na siebie sprowadzam ,chociaż nie wiem jakim cudem mogę to sprowadzać na siebie tylko pisząc że posiadam BMW,przecież w ten sposób nikomu nie ubliżam. Na forum jest jeszcze jeden kolega posiadający BMW ,który też często słyszy jakieś docinki na ta markę .
Może i sprowadzasz nie wiem ale mnie irytujesz. Miej sobie ten rower i nikt o tym nie musi wiedzieć...
To tak samo jakbym ja co post pisał ,że mam rower innej marki i się nim co chwila chwalił...
Nie chwalę się tym rowerem. Jeśli kogoś moimi wypowiedziami na forum uraziłem to przepraszam .
Odpowiedz
#43
Ja tam często słyszę docinki na BMW ale się nie przejmuje i nie mam zamiaru zmieniać marki roweru i popieram kolegę z drugie BMW
A co do masy to było fajnie i miała niepowtarzalny klimat.
Odpowiedz
#44
Luz piroman, Na pewno nikogo nie uraziłeś. Twoja bejca jest fajna. Wiem bo widziałem. ;-)
Odpowiedz
#45
Nie no nikogo nie uraziłeś to na pewno. Masz fajny rower ale nie potrzebnie cały czas o nim piszesz o to mi chodziło ;-)
Odpowiedz
#46
jak ktoś nie lubi jak sie o nim pisze lub zwraca na niego uwage to nie powinien sie wyróżniać. gdybym ja sie przejmował tym co ludzie mowią jak widzą jak jade, to juz pierwsza jazdy byłaby tą ostatnią
[Obrazek: stats.jpg] 
Odpowiedz
#47
kolejna porcja zdjęć z grudniowej Masy:

http://picasaweb.google.com/rowerowylub ... FotMindex#
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości