Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
31.12.2010, g. 18.00, pl. Litewski
#11
zbiórka tam gdzie zawsze. trasa krótka, symboliczna.
może to nie będzie taka masa, może nie taka krytyczna, ale zawsze się spotkamy i przejedziemy razem.

endriu - wlałeś we mnie optymizm i te Twoje 99% przekonały mnie, żeby też jednak pojechać.

więc raz jeszcze - zapraszam wszystkich, żeby nas chociaż z dyszka była Wink
Odpowiedz
#12
Na 95% wbijam jutro :-) . Wezmę też jakiś aparat i strzelę parę fotek, żeby był dowód, że MK się odbyła, choć tylko w wersji mini ;-)
Odpowiedz
#13
Jak nie nasypie za dużo śniegu to będę.
Odpowiedz
#14
No i ja się pojawię z aparatem.
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz
#15
to jednak masa się odbędzie i jak zawsze o 18 na Placu Litewskim
tylko nie wiem czy tam się dostaniemy bo są przygotowania do sylwestra
Najdłuższą podróż rowerową (647 tys. km) odbył W. Stolle, odwiedzając 159 krajów.
Odpowiedz
#16
to do zobaczenia o 18.00, pod "Baobabem".
Jeśli okaże się, że nie uda się tam zebrać, w co wątpię, bo okolica pewnie zamknięta jest tylko dla samochodów, to umówmy się, że będziemy pod Hotelem EUROPA, naprzeciwko byłego DT Centrum, przy tej rzeźbie z metalu, przedstawiającej... nie wiem co Smile w razie czego z Litewskiego widać to miejsce, więc łatwo się będzie znaleźć.

cu.
Odpowiedz
#17
ja mam takie pytanie spotkać się pod "baobabem" czyli gdzie ?
Najdłuższą podróż rowerową (647 tys. km) odbył W. Stolle, odwiedzając 159 krajów.
Odpowiedz
#18
PatrykS napisał(a):ja mam takie pytanie spotkać się pod "baobabem" czyli gdzie ?

na środku placu litewskiego, kilka metrów od przystanku autobusowego, rośnie wielkie drzewo (chyba jakaś topola, czy coś), rozłożyste, z grubym pniem. nazywane jest "baobabem". tam Smile
Odpowiedz
#19
Będę :mrgreen:
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#20
to niema sprawy będę z kolegą Big Grin wiec może zbierze się te 10 osób
Najdłuższą podróż rowerową (647 tys. km) odbył W. Stolle, odwiedzając 159 krajów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości