Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
31.12.2010, g. 18.00, pl. Litewski
#21
Pewnie będzie dużo więcej osób niż tutaj się deklaruje
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz
#22
Ja wezmę zimne ognie, weźmie ktoś szampana? Smile
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#23
no ja biorę symboliczna buteleczkę szampana Mindex ma wziąć kubki
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz
#24
Dzięki za jazdę! Big Grin I wszystkiego najlepszego w nowym roku Big Grin
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#25
Była to, jak dla mnie najbardziej klimatyczna masa na jakiej byłem. Bardzo wszystkim dziękuję- było warto przyjechac jak pieron :mrgreen: .
Ps. Szampan wyborny, mmm 8-)
Odpowiedz
#26
Dzięki za pierwszą moją MK i ostatnią w tym roku. Dla mnie git.Pozdrawiam Wszystkich i życzę najlepszego w nadchodzącym 2011 roku
Odpowiedz
#27
Fajnie było :mrgreen: . Zdjęcia muszę przejrzeć, ale wiele ich nie będzie bo jakoś mi się tak wzięło razem z aparatem chyba dwa najgorsze zestawy akumulatorków, jakie mogłem trafić Undecided. Takie że mróz + lampa błyskowa = aparat zdechnięty na co najmniej pięć minut.

A z policją, to widzę, że robi się nam taka grudniowa tradycja, bo w tamtym roku też miali zdaje się jakieś wątpliwości :mrgreen: .

...Tylko ciekaw jestem jakim tokiem szło ich rozumowanie, że wzięli mnie za porządkowego, czy kogoś w tym sensie (jeszcze zanim podjechali po Ratusz) Confusedhock: . Tak z ciekawości: jak i czym dali się spławić :-) ?
Odpowiedz
#28
Myślę, że dali się spławic po prostu uprzejmością. Tylko Michał chciał się z nimi bic :lol:
Odpowiedz
#29
Tak dzięki wszystkim za jazdę. Zdjęcia ja też muszę przejrzeć i wybrać najlepsze. Bo trochę szwankowała ostrość w to ciepełko. Mogli poczekać panowie policmajstry na szampana :lol: Wszystkiego najlepszego z nowym rokiem tras bez przebitej dętki.
P.S.

O nich to się pisze a na swoim podwórku tego samego się nie widzi:
http://www.kurierlubelski.pl/wiadomosci ... ,id,t.html
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz
#30
w zeszłym roku w grudniu żadne niebieskie patrole się nie przyczepiały,a teraz co chcieli?
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości