Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
31.12.2010, g. 18.00, pl. Litewski
#31
Truskafka, ma rację :-P . Rzeczywiście nie w grudniu 2009 roku, tylko w styczniu 2010 :-> . Pomerdało mi się.
Ode mnie konkretnie chcieli pozwolenia na imprezę :mrgreen: Confusedhock: :mrgreen: . A ogólnie chodziło o to, że swoją jazdą utrudnialiśmy ruch samochodów na Narutowicza.

Garstka fotek z mojego głupola jest już tu:
sylwestrowa Masa Krytyczna

Do kompletu jest jeszcze artykuł:
MMLublin

W komentarzach wyszliśmy na twardzieli :mrgreen: .
Odpowiedz
#32
W Chełmie też było rowerowo i kolorowo w Sylwestra. Zapraszam do galerii ;-)
http://picasaweb.google.com/juszczakart ... eruzalski#
Odpowiedz
#33
Już po pierwszych fotkach nie mogę się oprzec wrażeniu, że Wy tam w Chełmie podeszliście do sprawy bardziej z jajem. A ten rower z niebieskim łańcuchem choinkowym puszczonym po ramie bardzo fajowy 8-)
Cholernie ładny ten Wasz Chełm. Muszę tam pojechac.
Odpowiedz
#34
Masa była ok , niestety bez docinek na BMW się nie obyło. Dokładnie chodzi mi o kilka komentarzy na portalu MMLublin. Co prawda napisane już po MK ,ciekawi mnie kogo tak boli to BMW skoro takie rzeczy wypisuje. Oto screeny komentarzy : http://img402.imageshack.us/gal.php?g=95681755.jpg

Pozdrawiam .
Odpowiedz
#35
a jest sens się przejmować trollami?
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#36
Zwirek napisał(a):a jest sens się przejmować trollami?
Nie przejmuje się trollami , ja już mam dosyć najazdów na BMW , których bardzo często słucham.
Odpowiedz
#37
eee tam jest się czym przejmować a tak apropos widziałam jak z masy wracałeś chyba z kolegą ulicą Walecznych już miałam krzyknąć jak tam po masie :mrgreen: ale się powstrzymałam hehe Pozdrawiam Szczęścia w Nowym Roku dla Wszystkich
Odpowiedz
#38
Piroman3518, MMLublin przeżywa obecnie najazd trolli i akurat teraz padło na rower BMW. Zwróć raczej uwagę na to, że odbiór samej Masy był pozytywny, a i kretyńskie wpisy nie przeszły bez echa.

Jeszcze niedawno autor artykułów miał prawo wycinać debilne komentarze pod swoimi tekstami. Teraz nie. Teraz trzeba prosić o to redakcję i tylko dlatego ten ostatni komentarz o BMW i wieśniakach jeszcze tam tkwi.

Jedyna rada to olać i nie karmić trolli.
Odpowiedz
#39
piroman3518 napisał(a):
Zwirek napisał(a):a jest sens się przejmować trollami?
Nie przejmuje się trollami , ja już mam dosyć najazdów na BMW , których bardzo często słucham.

Chyba sam na siebie to sprowadzasz. Na 7 postów które tu napisałeś na forum, cztery są o tym że posiadasz rower BMW. Zrozumieliśmy. Winszujemy.
Odpowiedz
#40
maYkel napisał(a):
piroman3518 napisał(a):
Zwirek napisał(a):a jest sens się przejmować trollami?
Nie przejmuje się trollami , ja już mam dosyć najazdów na BMW , których bardzo często słucham.

Chyba sam na siebie to sprowadzasz. Na 7 postów które tu napisałeś na forum, cztery są o tym że posiadasz rower BMW. Zrozumieliśmy. Winszujemy.

Może i sam to na siebie sprowadzam ,chociaż nie wiem jakim cudem mogę to sprowadzać na siebie tylko pisząc że posiadam BMW,przecież w ten sposób nikomu nie ubliżam. Na forum jest jeszcze jeden kolega posiadający BMW ,który też często słyszy jakieś docinki na ta markę .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości