Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Noc Kultury [6.06.2009]
#11
qavtan napisał(a):Łaskotanie człowieka poprzedzające objazd pomników Lublina:
http://rowery.teatrnn.pl/node/11/%C5%81 ... oc_Kultury
Chciałbym tylko zauważyć, że (to, co widać z mapki) ul. Kowalska jest jednokierunkowa, a przejazd zaplanowany jest pod prąd.
Ktoś już myślał nad zmianą?
Wiem, że zdeformuje to trochę kształt głowy, ale może przy tej deformacji człowieczek się obudzi ;-)
Odpowiedz
#12
Głupia sprawa... byłem dzisiaj w jednej firmie i zagadnąłem jej pracowników o RNK. Powiedziałem, że zbiórka o 20.00 na Placu Litewskim (zapamiętałem z ulotki). Jednocześnie namówiłem faceta do wejścia na forum żeby sprawdził szczegóły. A tam zonk... pierwszy post z miejscem zbiórki o 21.30 na Placu Katedralnym (na ulotce wyjazd z Placu Katedralnego jest o 21.00).
Innych, którym rozdawałwem wczoraj ulotki nad Zalewem też namawiałem do wejścia na forum. Jeszcze wejdą i zobaczą, że między informacjami na ulotce i na forum jest rozjazd.
Prośba do Admina: zmień może w swoim pierwszym poście na tym wątku dane w taki sposób, aby były spójne z ulotką. Czyli niech ludzie się zaczną zjeżdżać na Łaskotki o 20.00 i niech to się od razu rzuci w oczy, bo niektórzy nie doczytają dalszych postów ze skanem ulotki.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#13
Dzięki, poprawione Smile

Co do ul. Kowalskiej to podobno ma być zmiana organizacji ruchu na czas przejazdu Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#14
to sie zapowiada ciekawy wieczor ;-) oby pogoda dopisala...
Odpowiedz
#15
ICM pokazuje ulewę na jutrzejszy wieczór Undecided
Odpowiedz
#16
zacznijmy proces przebudzania
od rowerowego łaskotania
wszystkim nam dobrze znany
przez wszystkich szanowany
drzemiący w sercu Lublina
człowiek - nie skamielina
niech wstanie za naszą sprawą
posili się dobrą strawą
i rozrusza nasz Kozi Gród
niech stanie się Nocy Kultury cud
Odpowiedz
#17
Postaram zajechać na tą przejażdżkę, ciekawe jak tam pogoda, dzisiaj dopisała. Prognozy nie zapowiadają na powtórzenie.
Piotrek.
Odpowiedz
#18
Meteorogram pokazuje ulewę dokładnie o 20. :mrgreen:
Odpowiedz
#19
Własnie zaczęło padać. Ale nie poddajemy się :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#20
Witajcie,
Bardzo mi się podoba powyższa inicjatywa, chętnie dołączę do peletonu.
Chciałbym się dowiedzieć jak będzie wyglądać zabezpieczenie całego przejazdu, tzn. czy trasa przejazdu będzie zamknięta/nadzorowana przez policję?

Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości