Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Noc Kultury [6.06.2009]
#31
Już nie będę się rozpisywał na temat tego że imprezka była super...dzięki wszystkim za współpracę i do następnego.. :-D
Odpowiedz
#32
Na "łaskotaniu" było 55 osób. wszyscy jednogłośnie stwierdziliśmy, że jak na taką pogodę to frekwencja rewelacyjna. Mieliśmy mieć mobilne nagłośnienie 800 WAT na rikszy, ale nie wypaliło, a wtedy była by niezła impreza :) Myślę więc, że wszystkich zadowoliło: "Ole, Ole, Ole..." ;)
Mnie niestety na pominkowaniu nie było, bo byłem zajęty. nie musicie mi mówić, żebym żałował- ŻAŁUJE!!!

Dziękuje wszystkim za wspaniałą imprezę!
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#33
Jeśli ktoś ma fotki z Rowerowej Nocy Kultury to proszę o podesłanie ich na <!-- e --><a href="mailtoConfusedtowarzyszenie@rowerowylublin.org">stowarzyszenie@rowerowylublin.org</a><!-- e --> to chętnie umieszczę w galerii. Jeśli jest ich dużo to można wrzucić na jakiś serwer i podesłać linka na adres Stowarzyszenia, albo mi na priv i też je zamieszczę Smile Zdjęcia Jurka dostępne są już tutaj.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#34
To ja dorzucę parę fotek.
http://infobot.pl/r/1fAI
Ale trzeba przyznać, że nie tylko my byliśmy twardzielami. Pomimo pogody jaka była ludzie nie pouciekali do domów. Wg relacji na stronie Gazety Wyborczej jeszcze po 3 rano było gwarno na ulicach.
Relacja na żywo: http://infobot.pl/r/1fAV
Pozdrawiam
Odpowiedz
#35
Witam

Linki do moich fotek przesłałem na adres mejlowy stowarzyszenia.

Wielkie dzięki za wspólny przejazd i jestem pewny, że gdyby pogoda bardziej dopisała to z pewnością liczba uczestników by wzrosła, ale i tak było okey.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#36
Przyszła pora na pierwszego posta...
mimo burzy klimat imprezy był bardzo fajny, dzięki organizatorom i uczestnikom.
Po powrocie ok północy wszystko od butów aż po czapkę kwalifikowało się do prania :mrgreen: więc dzisiaj wielkie schnięcie, ale już nie mogę się doczekać następnego razu Smile
Odpowiedz
#37
Witajcie

Krótkie podsumowanie Nocy Kultury jest już na stronie głównej Stowarzyszenia Smile Fotek w galerii stale przybywa. Na stronie także obiecane info o Pomniku Szwedzkim Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości