Strony (2): 1 2   
Wawerka   14-01-2011, 23:06
#1
Serdecznie zapraszamy na pokaz slajdów Arka Żmudziaka z górskich wypraw rowerowych w Alpy i rumuńskie Kapraty
szczegóły na stronie głównej: http://www.rowerowylublin.org/index.php
Arek opowie jak się wdrapać na bajku na 2 tysiące z kawałkiem :-D
ja te fotki już kiedyś widziałam, opowieści słyszałam i naprawdę polecam :mrgreen:
Arek   14-01-2011, 23:18
#2
Witam. Chciałem serdecznie zaprosić wszystkich na pokaz slajdów oraz krótką relację z wyjazdu do Rumunii oraz w Alpy austriackie. Wdrapaliśmy się rowerem na ponad 2500 m npm. było ciężko ale widoki niezapomniane...Kto jest ciekawy niech przychodzi. Do zobaczenia!
Tom   15-01-2011, 04:14
#3
No, takiej przyjemności to sobie opuścić nie mogę! Żeby się paliło i waliło muszę być.
michalbrodowski   15-01-2011, 10:32
#4
Ja już te zdjęcie i opowieści słyszałem ze dwa razy Tongue Ale jakbym miał je widzieć po raz dziesiąty to i tak zapisał bym w kalendarzu to spotkanie z dopiską: WAŻNE. Smile
Nie mogę się doczekać, do zobaczenia.

Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Aga84   18-01-2011, 23:56
#5
huraaa wreszcie termin mi pasuje :mrgreen: przybęde
no i tak się cieszyłam że obejrze i posłucham a tu mnie grypa dopadła :-( :-( i można tu sobie coś zaplanować ehhhh Undecided
Pozdrawiam Wszystkich
haladinho   23-01-2011, 11:18
#6
...
holden   23-01-2011, 12:43
#7
Mi też się podobała relacja, fajnie było posłuchać. Szkoda tylko, że niektórzy (których nie będę wymieniał z nicka) zakłócali nieco odbiór treści przekazywanych przez Arka, ale mimo to bardzo dobrze zorganizowane slajdowisko, ciekawe zdjęcia i ciekawa opowieść.

PS. Ja też żyję, ale jest ciężko Wink

"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
szymek_sq   23-01-2011, 12:45
#8
No no nie spodziewałem się. Pięknie to wyszło. Ale żeby nie słodzić za bardzo to brakowało mi jednej rzeczy - mapek poglądowych co by pokazać ogólna trasę.

Nasuwa mi się na myśl jeszcze jedna uwaga - rozmowy śmiechy czy nawet szepty bardzo przeszkadzają prowadzącemu jaki i wszystkim słuchaczom !!!

"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Arek   23-01-2011, 13:59
#9
Ja również dziękuje za liczne przybycie i za okazaną cierpliwość podczas mojej paplaninySmile
endriu68   23-01-2011, 20:10
#10
Dzięki Arek było ok. , nawet dzisiaj wśród znajomych gawędziliśmy o ...i ,że warto się wybrać. Razem z żonką dziękujemy.
Strony (2): 1 2   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.