Strony (2): 1 2   
kali   18-01-2011, 13:58
#1
6-EDYCJA BAŁTYK BIESZCZADY TOUR ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 23.07-27-07.2011

Miłość jest dla hipisów, nienawiść jest dla panków!!!
KermitOZ   18-01-2011, 21:30
#2
I w tym roku nie ma ch... - jadę i koniec!

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
haladinho   18-01-2011, 22:58
#3
...
kali   19-01-2011, 12:09
#4
KerimtOZ : nie ma ch..... JEDZIEMY Big Grin
haladinho : wybacz, ale to nie jest impreza na zasadzie "można spróbować" .Nie dość że wpisowe jest spore bo około 400zł (cała kasa na wikt i opierunek na trasie idzie) to jest to najtrudniejszy ultramaraton polegający na bardzo skrupulatnej taktyce począwszy na 100% psychicznym nastawienu na ukończenie go.Nie mam zamiaru oczywiście nikogo dyskredytować,jeżeli chcesz to startuj.Nie zapomnij tylko o udokumentowaniu w jakikolwiek sposób tego,że potrafisz przejechać 500km/24h.To jeden z warunków wpisu na listę.Pozatym próbuj.Będzie nas trzech, tylko nie zapominaj że z KermitOZ'em przygotowujemy się do tej imprezy już od października 2010 roku.Tak więc sam rozumiesz....

Miłość jest dla hipisów, nienawiść jest dla panków!!!
kdk   07-02-2011, 16:31
#5
a jak planujecie to przejechac? tzn wziac amfe i non-stop 40h w siodle czy podzielic np 300/dzien z normalnymi noclegami etc? bo jesli 2 opcja to moze bylbym chetny
Patryk   07-02-2011, 18:52
#6
Pozostaje życzyć powodzenia. ;-)
http://www.supermaraton.org/baltyk-bies ... obote.html
kali   07-02-2011, 23:00
#7
Nie ma to jak link do artykułu z 2010 roku. A jak przejedziemy ? Ni wim. Raczej bedziemy jechali swoje,kazdy osobno, bo startujemy w kategorii solo, a zbyt bliska jazda obok siebie moze zakonczyc sie przyslowiowa muka gdy ktos z ucha strzeli ze z Grzeskiem wspolpracujemy.Wydaje mi sie ze to najrozsadniejsza opcja, ze po starcie kazdy patrzy tylko przed siebie i pilnuje swojego nosa.A z tym 300km dziennie to nie wiem, ostatni dzien to gory i szczerze mowiac wolalbym miec pare godzin zapasu bo mozna spuchnac goniac wskazowki zegarka.Kdk, jak cos to smialo zapraszam,kwalifikacje juz mamy, ale nie lepiej Ci w wyscigach ? Spokojny czlowiek jestes, a do BB trza miec zdrowo nakupkane pod kaskiem Big Grin.Ja osobiscie mialem dzis lekki kryzys psychiczny, ale szybko przeszedl po paru mejlach z pozostalymi narwancami.Zreszta, bede sie bardziej martwil na 2 miesiace przed BB.
Edyta: Karol, nie zrozum mnie zle, ale wiem ze startujesz w wyscigach, a ta impreza zniszczy Ci caly tegoroczny kalendarz imprez, jezeli oczywiscie stawiasz na wynik a nie na dobra zabawe.Ale i tak zrobisz jak zechcesz ;P

Miłość jest dla hipisów, nienawiść jest dla panków!!!
Patryk   07-02-2011, 23:44
#8
Kdk pytał o zasady tego maratonu a tam jest wszystko opisane co i jak. Na jakiej to się odbywa zasadzie a o co biega dowie się z tego artykułu.
kdk   08-02-2011, 00:00
#9
ehh, na razie kalendarz to mi rozwala choroba.....
co do BB to u mnie pod kaskiem w porzadku Smile wiec myslalem raczej o lajtowej jezdzie, bez parcia na wynik, ale z przyzwoita srednia, odpoczynkiem, posilkami itd. ale rzeczywiscie, na pewno nie w tym roku (zupelnie nie skojarzylem ze miesiac wczesniej jest przeciez nasze 600)
KermitOZ   09-02-2011, 19:57
#10
Jadę oczywiście solo. Nie przygotowuję się jakoś specjalnie do tej imprezy, po prostu jeżdżę. Myślę, że doświadczenie i wypracowana do tej pory wytrzymałość powinny mi wystarczyć do ukończenia tego maratonu, a w ile godzin to już zobaczymy jak się sezon ułoży Smile Jak pojadę poniżej 60h to będę bardzo zadowolony, a jak uda się zejść poniżej 48h to już będzie epicko, ale to chyba nie za pierwszym razem Smile

Karol, 600 to będzie świetne przetarcie przed BB, 40 dni spokojnie wystarczy Ci na regenerację. Ja po drodze jeszcze zamierzam objechać Mazovię24 Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Strony (2): 1 2   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.