Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
26.2.2011r. Przełaj w Lbn
#11
fotobiker napisał(a):hah, znowu się zaczyna... zobaczymy kto bedzie równie mocny i przynajmniej wystartuje...
Otototo,aczkolwiek pamiętajmy że na parę setek osób zarejestrowanych na tym forum sportowe zacięcie ma może z 15 osób, a reszta tytułuje się jakże zacnym mianem hardcora (sic!) przemierzając dzielnie na swoich wypasionych rowerkach wszelkiego rodzaju ścieżki rowerowe i wymyślające co i rusz wymówki w stylu : byłbym ale mnie choroba dopadła, byłbym ale kurs jena na giełdzie spada itp. To normalne, w końcu to forum, i nie ma to jak podwyższyć swoje ego dywagacjami na temat tego lub innego wyścigu."Przecież wyścig przełajowy na rowerach górskich to jakaś zgroza.Tak nie może być! Nie wystartuje. Pokrytykuję via internet tą imprezę i będę fajny.To ja jestem hardcor (sic!) !! W końcu to przecież nienormalne, żeby organizator w ramach propagowania kolarstwa zrobił ukłon w stronę posiadacza rowerów górskich" Świat ma się ku końcowi....
Miłość jest dla hipisów, nienawiść jest dla panków!!!
Odpowiedz
#12
No to kto wystartuje?
Odpowiedz
#13
Ja się wybieram.
Odpowiedz
#14
a ja militarnym customem 14" wystartuje :mrgreen:
rowerowa anarchia drogowa
PODPIS ZDJĘLI BUUUUU
Odpowiedz
#15
Ze względu na uroczystości pogrzebowe arcybiskupa Józefa Życińskiego zawody w Kraśniku zostają przeniesione na niedzielę 20 lutego
Odpowiedz
#16
Przybędę :mrgreen:
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#17
Ifson napisał(a):Przybędę :mrgreen:
No,taka postawa to mi się podoba.Oczywiście nie zapominaj o innych imprezach organizowanych przez LKKG Wink
Miłość jest dla hipisów, nienawiść jest dla panków!!!
Odpowiedz
#18
Ifson nie zapomnij dodać ,że przybędziesz popatrzeć Big Grin
Odpowiedz
#19
niestety Undecided
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#20
Ja będe ale tylk oz aparatemSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości