Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unibike - dostępność w Lublinie
#1
Witam
Może ktoś z Was wie gdzie w Lublinie dostanę rowery Unibike. Prosił bym jeszcze o poradę czy model Expedition GTS i Globetrotter GTS bardzo się od siebie różnią? Jestem laik, a za tą końcówkę kupił bym sobie sakwę i pewnie bidon itp… Pozdrawiam

http://www.unibike.pl/trekking.html
Odpowiedz
#2
Witaj Sebastian.
Zacznijmy od tego, że jeden rower według cennika kosztuje 2999 PLN drugi kosztuje 1899 PLN a to bardzo duża różnica cenowa.
Te rowery różnią się praktycznie wszystkim od przerzutek, napędu na kołach i oponach kończąc.
Mówiąc ogólnie globetrotter GTS jest sprzętowo ze dwie półki wyżej niż expedition GTS

A gdzie mają rowery unibike:
http://www.unibike.pl/dys/lubelskie.html

Na allegro użytkownik polars
Sprzedaje rowery między innymi unibike
Odpowiedz
#3
Seb, Bardzo dziękuję za poradę, lepiej wezmę GLOBETROTTERa GTS jak mówisz, na sprzęcie się nie oszczędza, nie chciałbym zostać z usterką w środku lasu 200 kilometrów od Lublina. Jeszcze raz dziękuję Ci za pomoc i za adresy Seb
Odpowiedz
#4
...
Odpowiedz
#5
Ale ja nie wiem o co chodzi?
Odpowiedz
#6
Sebastian napisał(a):A to co ja kupię można z Wami na ustawki jechać czy tylko pozostaje mi żywot pustalnika...
Rower ma być sprawny technicznie, a jeśli chodzi o wyposażenie, to zadbaj o to podstawowe, wymagane prawnie.
Gdzieś wyczytał, że ktoś robi jakieś bariery wstępu na ustawki z uwagi na sprzęt?
Chęci wystarczą.
Pamiętam takiego, który na komunijnym przyjeżdżał i śmigał... tylko szum.
Przyjedź, zobacz, refleksje się same pojawią i już będziesz wiedział, co jest grane.
Innymi słowy - nie czaj się, bo zbierzesz niepotrzebnie negatywne opinie.
Sporo już takich było, co tylko przy klawiaturze byli aktywni.
Oczywiście nikt ciebie do niczego nie zmusza - wykorzystaj swój zapał i raduj też innych swoim towarzystwem :-)

EDYCJA:
Nie pisz jednego posta pod drugim.
Odnośnie serwisów: poczytaj odpowiednie wątki - jest tam dużo wiadomości.
Odpowiedz
#7
Kup tańszy- jak Ci zapał do jazdy nie odejdzie szybko zorientujesz się,że i w jednego i drugiego trzeba inwestować. Pzdr.
a na ustawki... trekkingiem bo błotach ciężko , patrz ,gdzie trasa . Pzdr.
Odpowiedz
#8
Ja jeżdzę giantem atx 830 ale zrobiłem się za stary i chcę dalej pojachać z namotem i piwem jak będzie... (ja stawiam) jak będzie błoto to sam się osobiście wychlapie. Mam działke nad wieprzem jak by co, powiadomię wszytkich na forum kiedy ognisko będzieSmile
Nie jestem bajkopisarzem
Odpowiedz
#9
Wybór, który rower masz wybrać pozostawiam Tobie.
Jeżeli nie zależy Ci na osprzęcie kup tańszy, jeżeli chcesz mieć rower bardziej zaawansowany technicznie na lepszych częściach kup droższy.

Jak Wieśko napisał, nie ważne czym jeździsz obyś jeździł :-)

P.S.
Panie Sebastianie edytuj posty swoje, bo nieładnie wygląda post pod postem jednego użytkownika. Jest przycisk "edytuj".
Kopiujesz zawartość dwóch postów do jednego, potem wywalasz te zbędne.
Zrób to bo słabo to wygląda.
Odpowiedz
#10
Jestem tu nowy i nie bardzo się znam...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości