Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
28. 01. 2011 godz. 18.00 pl. Litewski
#1
Jako że nikt nie rzucił jeszcze tematem Masy Krytycznej, rzucam ja :-) . Zaznaczam przy tym, że nie mam pomysłu na trasę, ale sugeruję zrobienie podobnego kółeczka po śródmieściu, do tego jakie zrobiliśmy w zeszłym miesiącu.
Odpowiedz
#2
ja raczej będę. nie na 100% ale raczej tak
a co do trasy to nie mam pojęcia
Odpowiedz
#3
Mnie też raczej nie będzie.
Pilna sprawa wypadła o tej samej godzinie co masa.
Odpowiedz
#4
Ja nie jestem pewien ale może będę .
Odpowiedz
#5
Będę, wezmę światełka :-)
Odpowiedz
#6
nie było mnie, bo niestety nie wyrobiłem się czasowo Undecided
ile osób było?
Odpowiedz
#7
No bywa kubzys

Na MK było nas 19 osób a raczej rowerzystów ;-)
Dzięki wszystkim za przybycie, jak zrobi się ciepło to poprowadzę wszystkich dłuższą trasą :-)
Wczorajsza trasa była tak krótka ponieważ w połowie drogi zaczęło mi być zimno... Wszędzie :-)
Trasa:
http://www.bikemap.net/route/805871

Tak więc, dzięki wszystkim za przyjazd i zapraszam wszystkich za rok..... sorry za miesiąc :-D

Pozdro Seb
Odpowiedz
#8
Było bardzo ziiiimno Sad Ja od razu poszedłem na grzańca.

Przypominam że Masa nie ma organizatorów, więc każdy może prowadzić i krzyknąć "jedziemy w lewo". Staliśmy prawie do 18:20 pod baobabem, marzłem jak cholera... Jeśli komuś się nie podoba to że przejechaliśmy na żółtym to niech przejmie inicjatywę, a nie kłapie dziobem bez sensu.
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#9
Fotki z ostatniej masy są już do obejrzenia w galerii.

LINK
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#10
A mój pasztet stał na Litewskim przypięty do latarni vis-a-vis Makdonelllla. Od 15 do 22 tam stał i w skrytości ducha liczyłem na to, że ktoś mu jedną fotkę cyknie... :-( buuu...buchuchuuu...
Sylwek, świetne fotki. Krzychw tym swoim kombinezonie.. czadMechanik charyzmatyk :-P
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości