Strony (4):    1 2 3 4   
Wieśko   24-06-2009, 22:34
#11
A ja mówię veto i nie przyjadę :!: ( ;-) )

Wybaczcie - naprawdę nie będę mógł Cry
marzyciel9   25-06-2009, 21:19
#12
kola napisał(a):pojawił się pomysł, żeby po masie gdzieś ponad program pojechać. Co Wy na to?

ja pisałbym się na to :-)

tylko przełaj
KermitOZ   25-06-2009, 22:06
#13
Jutro prawdopodobnie będę już po sesji, więc też się piszę Można coś pokombinować i gdzieś się jeszcze machnąć Smile

Montujcie więc lampki Big Grin

Nie wiem czy polucjanci się czepiają, bo nigdy jeszcze z nimi na masie nie miałem do czynienia. A światła konkretne jak już napisałem można by zamontować Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
mariox   26-06-2009, 14:38
#14
Nie mam coś szczęścia do MK... dopadła mnie grypa żołądkowa Undecided
Życzę tłumów oraz sprzyjających warunków atmosferycznych :-)

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
maYkel   26-06-2009, 14:54
#15
kola napisał(a):EDIT: Aha, jeszcze jedno, czy milicja na lubelskiej masie czepia się takich szczegółów jak: dzwonek, odblaski z przodu i z tyłu?. ..bo nie wiem czy w/w badziewie do roweru montować. :-)
Na bodaj 4 interwencje, zdażyło mi się to tylko raz (a i tak tylko pogadali). Tyle że to w ogóle była dzika akcja - panowie z prewencji z pianą na pyskach i pałami na wierzchu. Zatem ja tam bym się nie martwił o dzwonek, odblaski nie są obowiązkowe. A światła oczywiście warto wziąć - jak ktoś jeździ po nocy bez świateł to jest idiotą. :mrgreen:
truskafka   26-06-2009, 14:55
#16
maYkel napisał(a):A światła oczywiście warto wziąć - jak ktoś jeździ po nocy bez świateł to jest idiotą. :mrgreen:

o patrz tu się z Tobą zgodzę :d

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Kamil   26-06-2009, 15:29
#17
-.-
dzieki truskawka

zaraz zapakuje swiatelka ^^
msl   26-06-2009, 16:01
#18
Ech, tylne koło w serwisie i znów nie ma szans na masę... :evil: W każdym razie Wam życzę dobrej pogody i dużej zbieraniny dwóch kółek :-)

god@localhost# killall animals && killall people && umount /dev/world && halt
wanderer   26-06-2009, 16:39
#19
sprobuje wywlec brata z kobieta-zawsze kilka osob wiecej.jesli ktos jeszcze tego nie zrobil, to proponuje powiadomic znajomych, sasiadow,babcie, ciocie itd Smile gdzies na forum byl pomysl plakatow w sklepach rowerowych i w ogole - cos sie w tej sprawie dzieje czy stanelo?

"EDIT JESZCZE JEDEN: O 17.30 jesteśmy ustawieni z Bartem skrzyżowaniu Nadbystrzyckiej i Zana - przy "Paco". Czekamy parę minut i ruszamy na Litewski. Jak ktoś chce, może się oczywiście przyłączyć :-)"

chetnie sie przylacze-bede w okolicy po klocki.jesli nie bedzie mnie do 17.35 to jedźcie beze mnie i spotkamy sie na miejscu.

Zawsze możesz kupić nowy kask, za to głowę masz tylko jedną...
truskafka   26-06-2009, 20:40
#20
nooo pogoda dopisała, narodu też się trochę stawiło ... fajnie było ... :mrgreen:

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Strony (4):    1 2 3 4   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.