Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
22.06 18.30 lkj
#21
a ja tam mam rower zabłocony-zasuszony i dobrze mi z tym :lol:, pewnie jutro lub pojutrze będzie powtórka z rozrywki :mrgreen: więc nie myłem, szkoda tylko że przez incydent z Karolą źle mi się teraz żyje bo czuję się winny Cry ...
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#22
Bart napisał(a):szkoda tylko że przez incydent z Karolą źle mi się teraz żyje bo czuję się winny Cry ...
Spokojnie przecież się nie wywaliłam, ale ciśnienie trochę mi podniosłeś.
Tak dla statystyki było 10 osób: Wawerka, Wieśko, Bart, Holden, Kola, Mariox, Seb, PrażonyRabarbar, Ja i pewnien tajemniczy Pan, który może się tu niedługo zaloguje, dystans u mnie to 65km.
Dziękuję swojemu współkierownikowi - Holdenowi, który wpadł na pomysł wydłużenia trasy bo mój plan przewidywał koniec w Osmolicach a dojechaliśmy do Strzyżewic i reszcie grupy za to, że mnie nie zabiła za to błoto :-) Ale teraz dzięki temu mamy przynajmniej o czym pisac :mrgreen:
Odpowiedz
#23
A no właśnie, teraz zauważyłem, że na tym forum brakuje FAQ.
Można tam wsadzić info gdzie się zbieramy na ustawki i linki do mapek na zumi czy inne google maps jaki to zrobił mariox.

Co warto wziąć na wyprawy, czy lepiej lać sok czy izo do bidonu, jak się ubrać i takie tam.
Odpowiedz
#24
Wawerka napisał(a):fachowe pomerdanie rowerem moim w zalewie <...> w tym kultowym miejscu
I tego trochę żałuję, że nie pojechałem z wami, bo nie poznałem ani metody, ani miejsca :-( ... ale może kiedyś jeszcze trafi się tak piękne błotko i wtedy okazji nie zmarnuję :-D
Odpowiedz
#25
Karola napisał(a):Spokojnie przecież się nie wywaliłam, ale ciśnienie trochę mi podniosłeś.

Uff, widziałem to. Już myślałem, że się Karola nie wyrobisz.
Na szczęście skończyło się dobrze, inaczej poczułabyś na sobie moje 100kg bo jechałem tuż za Tobą.

Aha, wielki szacunek dla dziewczyn, Karoli i Magdy, trzymały równe mocne tempo :-D
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#26
No fakt, zapomniałem, przecież jeszcze pobuszowaliśmy w zbożu :mrgreen:
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#27
kola napisał(a):To do zobaczenia na jutrzejszej ustawce!! :-)

he he... dobre... ja już się piszę :lol:
Odpowiedz
#28
Mariox, właśnie o tabliczce myślałem Big Grin Dzięki za tę mapkę Smile

A co do FAQ ro świetny pomysł, postaram się coś takiego przygotować Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#29
Oto co zarejestrowała kamera :mrgreen:

1 film

2 film
Odpowiedz
#30
Karola napisał(a):Dziękuję swojemu współkierownikowi - Holdenowi, który wpadł na pomysł wydłużenia trasy bo mój plan przewidywał koniec w Osmolicach a dojechaliśmy do Strzyżewic i reszcie grupy za to, że mnie nie zabiła za to błoto :-)

Hehe to błoto to był naprawdę trudny odcinek trasy, ale w sumie bardzo ciekawy.
Chyba jestem jedną z nielicznych osób, którym to błoto się podobało :mrgreen:
Podsumowując wyjazd był bardzo ciekawy i obfitujący w różne niespodzianki :-)

PrażonyRabarbar hehe fajne filmiki...
Ten moment kiedy mijamy policję ciekawie wygląda :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości