Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12.02.2011, godz. 10.30, lkj, rez.Wierzchowiska - odwołany
#1
I znowu w sobotę zapowiada się ładna pogoda więc może jakieś małe kółeczko. Tym razem kolejny nasz standard do rez. Wierzchowiska przez Wilczopole. Powrót przez Kawęczyn, Majdan Kozicki, Chmiel, Skrzynice i pewnie na wprost do Lublina. Dystans ok.60km.
Nie chciałbym specjalnie zmieniać godziny wyjazdu, ale jeżeli z powodu np. pół godziny ktoś miałby nie jechać to zmienimy.
Na sobotę zapowiadają ochłodzenie, więc jeżeli będzie poniżej -3 C i silny wiatr to się zastanowię.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
Ponoć będzie, zobacz sam prognoze .
Rama, dwa koła i mina wesoła Smile
Odpowiedz
#3
E, tam prognozy - grunt to słowo rzec (jak mawiał Onufry: słowo się rzekłoBig Grin) a później : nie znałem swego bohaterstwa , jak się przejedzie lajcik z Jurkiem, :mrgreen:
Myślę , że będę( nie czekajcie - w razie co )- veto żony. :!:
Odpowiedz
#4
Jurku, rzeknij słowo w temacie jutrzejszego wyjazdu. Twoje warunki raczej nie przystają do prognoz, ale jak Andrzej powiedział - grunt to podjąć męską decyzję ;-)
Odpowiedz
#5
Właśnie wróciłem rowerkiem z miasta. Jest dobrze :-D . A może być jeszcze lepiej. Jeżeli nie spadnie powyżej 5cm śniegu i poniżej -3 C - jadę.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#6
to do zobaczenia jutro
- z mojej strony jednak pas, właśnie wracam, jest -7 i mocno dmucha - Jurek może jutro? Szkoda weekendu.
Pozdrawiam
Artur
Odpowiedz
#7
Widzę, że duch w narodzie nie ginie. :-D Ale ze względnu na szczególnie sprzyjające ;-) Undecided warunki do jazdy rowerem jestem zmuszony odwołać wyjazd.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości