Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
24.06 lkj 18
#11
Panowie maratonowcy... tu jest kącik rekreacyjno-turystyczny i jako takich treningów tutaj nie oczekujcie.
Macie ambicje startów w zawodach to umawiajcie się z grupami, które mają jakiś reżim przygotowań.
W takich warunkach na ogół jeździmy szosą, ale też wyjeżdżając nikt nie zakłada, że się nie pobrudzi.
Dla tych co piszą i się czają - jeśli sami tego nie zauważyli - tempo oscyluje w granicach 20 km/h.
Jak to Kola napisał, jeśli dzisiejsza ustawka wstrzeli się w warunki wczorajszej pogody, to i ja się stawię :-)
Odpowiedz
#12
Hmm... 18.00 późno trochę, pomyślę nad tym... 8-)
Ja chyba zaraz jadę zwiedzać okoliczne lasy (Dąbrowa, Stary Gaj może) i jak mi się znudzi to może dam radę do was dołączyć.
Odpowiedz
#13
Seb napisał(a):... i jak mi się znudzi to może dam radę do was dołączyć.
Biorąc pod uwagę relację Toma z objazdu Mazovii, to raczej nie będziesz się nudził w lesie :-D
Odpowiedz
#14
Panie Wieśko, ale chce się z wami przejechać więc jak troszeczkę bedzie blocka to nicTongue
Odpowiedz
#15
Już dzisiaj mam wolne więc mam czas...
No właśnie postaram się kawałek tej trasy którą zaznaczono na mapie po dąbrowie przejechać. A jak mi się nie uda utrzymać trasy to po prostu pojadę na czuja i pozwiedzam.
Jak się zgubię to trudno zawsze pozostaje jazda przed siebie w poszukiwaniu oznak cywilizacji ;-) Nie pierwszy to byłby raz kiedy bym się zgubił w lesie :-D
Odpowiedz
#16
Pawel93 napisał(a):... ale chce się z wami przejechać...
Każda nowa twarz mile widziana :-)
Odpowiedz
#17
Wieśko, ja już jeździłem z wami Wink
Odpowiedz
#18
Pawel93 napisał(a):Wieśko, ja już jeździłem z wami Wink
Confusedhock: Jedno słowo: SORRY

EDITION:
velverne16=Pawel93... i wszystko jasne :-)
Odpowiedz
#19
ja velverne16 byłem ale poprosiłem Grzesia,aby mi zmienił bo nikt mnie nie pamietal z imieniaBig Grin
Odpowiedz
#20
a ta koza to taka z rogami do dolu czydo gory ? Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości