Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
24.06 lkj 18
#1
Widzę wszyscy chcą na rower a nikt nie pisze żadnej ustawki :-)
Wszystko jak w temacie.
Jak pogoda ulegnie znaczne pogorszeniu to będziemy zmieniać godzinę albo odwoływać to tylko taka mała uwaga do MrKurdupla :mrgreen: bo inni z tym raczej problemu nie mają.
Odpowiedz
#2
aaa trase jakaś planowana ;>??
Odpowiedz
#3
Pawel93 napisał(a):aaa trase jakaś planowana ;>??
Trasa zawsze jest planowana. Ja nigdy nie jeżdzę bez opracowanej trasy ;-)
W ciągu ostatnich dwóch dni wszyscy mogli się przekonać jak wygląda planowanie trasy ;-) w moim wykonaniu i chyba nikt nie zgłaszał reklamacji :mrgreen:
Odpowiedz
#4
Chętnie wpadnę i poznam szanownych forumowiczów :-)
tylko przełaj
Odpowiedz
#5
Pani Karolino aa gdzie dzisiaj byśmy śmigali ;> bo zapowiada się ,że dzisiaj będzie tylko zachmurzone niebo ale nie będzie padać(oby). ??
Odpowiedz
#6
Pawel93 napisał(a):Pani Karolino
No i to mi się podoba :-)
Pawel93 napisał(a):aa gdzie dzisiaj byśmy śmigali
Będziemy jechać przed siebie :-D Chyba, że chcesz jechać w jakimś konkretnym kierunku to wtedy dostosujemy się do Ciebie.
Odpowiedz
#7
Pani organizuje więc ja bym się dostosował tylko mi by bardziej pasowała szosa . Bo już wole nie brudzić się bo w niedziele Maratonik i nie chce mi się znów czyscic całego rowerkaBig Grin
Odpowiedz
#8
Pawel93 napisał(a):Pani organizuje więc ja bym się dostosował tylko mi by bardziej pasowała szosa .
Ja nic nie organizuje. Chcesz to przyjeżdzasz, masz pomysł na trasę to jedziemy wg Twojego pomysłu i tyle. Ja daje tylko pierwszego posta i czekam na inwencję twórczą ekipy a ostatnio jest tak, że ekipa pozwala mi się trochę wykazywać to jedziemy wg mojej koncepcji.
Odpowiedz
#9
Mi pasowałoby najlepiej aby szosą coś śmignąć , bo nie chce już brudzić rowerka i forsować mięśni ;P
Odpowiedz
#10
Ale ja mtb bym cisnal szosaBig Grin bo mięśnie trzeba rozruszać ,aby lepiej pracowały potem w terenieWink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości