Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lidl - od 14.03 (bielizna) i od 17.03 (akcesoria)
#1
Link
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#2
Ja bym uważał z tego typu bielizną z Lidla. Kiedyś skusiłem się u nich na "skarpetki sportowe". Totalna porażka. Obawiam się, że z bielizną może być podobnie...
pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
Odpowiedz
#3
Ja mam taką koszulkę termo z długim rękawkiem tej firmy co bielizna w linku i bardzo dobra. Z drugiej strony nie widzę sensu spodenek pod spodenki rowerowe nakładać.
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#4
Ja się nad pompką stacjonarną zastanawiam. Miał ktoś doczynienia z tym produktem jak z jakością? :->
Odpowiedz
#5
szymek_sq napisał(a):Ja mam taką koszulkę termo z długim rękawkiem tej firmy co bielizna w linku i bardzo dobra.
A porównywałeś z jakimiś firmowymi produktami (np. Craft, Brubeck, Under Armor...)?
pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
Odpowiedz
#6
Patryk napisał(a):Ja się nad pompką stacjonarną zastanawiam. Miał ktoś doczynienia z tym produktem jak z jakością? :->
Ja mam i polecam. Pompka bardzo dobra wszystko działa bez zarzutów.
Odpowiedz
#7
Dzięki Wegor za info. Trzeba bedzie kupić.
A jeszcze mam pytanie do wszytskich typów zaworów pasuje tak jak oni piszą ?
Odpowiedz
#8
Pompowałem tylko na wentyl samochodowy i szosowy więc nie wiem jak tam z wentylem rowerowym stoi .
Odpowiedz
#9
Tez mam pomke i jest OK, w główce są dwie dziurki, a w rączce schowej na końcówki, ale tez tylko wentyle samochodowe pompowałem.

A co powiecie o liczniku, opłaca się kupywać?
Odpowiedz
#10
ja mam również tę pompkę z LIDL'a. Kupiłem w poprzedniej promocji i stosunkowo niedawno dopiero przetestowałem pompując koła w szosie (PRESTA) i w rowerze mamy (samochodowy). Jest OK. Rowerowych wentyli nigdzie nie mam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości