Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lidl - od 14.03 (bielizna) i od 17.03 (akcesoria)
#21
bartek napisał(a):Tutaj (inny wątek) masz opis licznika z Lidl'a. Tylko nie wiem czy to dokładnie ten sam model..
Ten model z Twojego linka był sprzedawany z ubiegłego roku. Czytelność wyświetlacza jest fatalna, w ogóle w rzeczywistości wyglądał znacznie gorzej niż na zdjęciach z gazetki. Z tym może być podobnie. Lepiej chyba dołożyć parę zł i kupić fajnego i czytelnego Profexa.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#22
Torba na kierownice jest fajna, uzywałem całe lato na "większe" wyprawy.
Ona jest termiczna więc będzie sztywna, w środku ma wkładki z czegoś tam ale nie są dobrze spasowane i zimno moze uciekać bokami. Po 2-3godz jazdy w temp. 25-30stC piwo wyjęte z lodówki było dalej chłodne. Jak dla mnie na codzienną jazde jest troche za duża i za sztywna.
Problem miałem też z dobrym zapięciem na rowerze MTB z długim mostkiem bo dolny pasek jest krudki, na zdjeciu widać ze torba jest na rowerze miejskim z nie "odstajaca" kierownicą.
Odpowiedz
#23
macrainbow napisał(a):Torba na kierownice jest fajna, uzywałem całe lato na "większe" wyprawy.
Ona jest termiczna więc będzie sztywna, w środku ma wkładki z czegoś tam ale nie są dobrze spasowane i zimno moze uciekać bokami. Po 2-3godz jazdy w temp. 25-30stC piwo wyjęte z lodówki było dalej chłodne. Jak dla mnie na codzienną jazde jest troche za duża i za sztywna.
Problem miałem też z dobrym zapięciem na rowerze MTB z długim mostkiem bo dolny pasek jest krudki, na zdjeciu widać ze torba jest na rowerze miejskim z nie "odstajaca" kierownicą.


ja dlatego przyczepiłem dolny pasek za pancerze od linek, które troche odstają od mostka i nawet nieźle się jeździ, na dłuższe wypady bardzo fajna rzecz. Kask też polecam, kupiłem w tamtym roku i jest lekki i przewiewny a za 50zł to naprawdę można sie pokusić (ja kupiłem na wyprzedaży w Lidlu za 30zł : )
Odpowiedz
#24
Udało się komuś dorwać tą bieliznę termoaktywną?
Byłem dzisiaj w trzech Lidlach ok godz. 10 i nic nie było...
Odpowiedz
#25
jest chyba błąd w tytule tematu. bielizna będzie w ofercie od 17.03 patrz STRONA WWW LIDL'a.
Odpowiedz
#26
Co do outdoorowych/rowerowych artykułów z lidla to wygląda to tak, że raz się trafi i za śmieszne pieniądze kupi się rzecz bardzo dobrą, a innym razem może nie totalne badziewie ale jakość będzie adekwatna do ceny. Mam już trochę ich produktów, np. skarpety trekkingowe - za dużo coolmaxu i noga trochę "pływa" ale tragedii nie ma, ogólnie na +, mam inne skarpety do biegania - raczej kiepskie, jakieś mało elastyczne, mało wygodne; jeszcze 2 pary skarpet jedne "stópki" rowerowe inne biegowe wykonane z bardzo podobnego materiału - musze przyznać, że to jedne z najlepszych skarpet rowerowych jakie miałem. Koszulkę z coolmaxu - szwy okazały się bardzo drapiące, oddałem ją od razu bratu bo myślałem, że może jemu to nie będzie przeszkadzało. Chyba przeszkadza bo jakoś rzadko ją nosi.
Mam jeszcze trochę akcesoriów outdoorowych i jest tak sam, z niektórych jestem bardzo zadowolony, innych używam sporadycznie albo wcale.
Najlepiej przejśc się, pooglądać, pomacać, sporą część rzeczy da się ocenić organoleptycznie jakiej są jakości.
Odpowiedz
#27
Chciałem sobie kupić tą koszulkę kolarską z niebieskimi wstawkami, ale już o 9:30 nie było M-ek, zostały tylko L i XL. Miałem także ochotę na pompkę rowerową z dwoma cylindrami, ale to jakiś szajs raczej. Podsumowując ... nic nie kupiłem ;-)
Odpowiedz
#28
ja byłam o 8.05 i udało mi się kupić koszulkę i spodenki 3/4, ale już wielkiego wyboru nie było, bielizna termo znikła szybciej niż ją wyłożyli, było ludzi jak mrówków ... normalnie walka o ogień, a i tradycyjnie jak co roku zakupiłam licznik Tongue, ten jest fajniutki, ma duży, wyraźny wyświetlacz i pasuje do podstawki od tego zeszłorocznego modelu
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#29
ja byłem 9 45 i udało mi sie kupić kask, liczników było dużo, koszulek i toreb pod siodło = te z narzędziami od cholery, bielizny nic nie zostało, koszulek też było jeszcze trochę.
Pozdrawiam
الحُمْقُ داء ولا دواء له
Odpowiedz
#30
patkos napisał(a):Chciałem sobie kupić tą koszulkę kolarską z niebieskimi wstawkami, ale już o 9:30 nie było M-ek, zostały tylko L i XL.

na Jana Pawła w tym nowy lidlu były koszulki w rozmiarze M jeszcze godzinę temu
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości