Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lidl - od 14.03 (bielizna) i od 17.03 (akcesoria)
#31
truskafka napisał(a):
patkos napisał(a):Chciałem sobie kupić tą koszulkę kolarską z niebieskimi wstawkami, ale już o 9:30 nie było M-ek, zostały tylko L i XL.

na Jana Pawła w tym nowy lidlu były koszulki w rozmiarze M jeszcze godzinę temu
Dziękuję za zainteresowanie, udało mi się dostać już koszulkę w moim rozmiarze Smile.
Odpowiedz
#32
godzina 18 na diamentowej dużo kasków koszulek spodenek, rekawiczek pompek, zestawów, toreb i plecaków detek poza bielizna to chyba wszystko jeszcze jest w dużym wyborze
Odpowiedz
#33
Na Grabskiego też w zasadzie wszystko było ok 16.00
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#34
Może nie ten dział ale...

Mam skarpetki z Lidla czarno-czerwone. Przez pomyłkę nie ten rozmiar co chciałem złapałem drugiej pary.
Rozmiar 43-46. Oddam za 12zł.

Info na PW.
Odpowiedz
#35
Ja zakupiłem 2 kaski dla swoich dzieciaków.
Wymieniłem im z decthlonowskich, za które zapłaciłem z 3 lata temu chyba tez z 50zł/szt.
Potwierdzę tylko, że nic im nie brakuje do tych bardziej uznanych firm, no może poza ilością otworów.
Jeśli ktoś nie ma za dużo kasy to śmiało polecam, w tej cenie bezkonkurencyjne.

Żona kupiła sobie damską koszulkę, czarną z filetowymi wstawkami i nadrukiem w kształcie kwiatów.
Z tyłu 2 kieszenie + jedna na zamek, u dołu z tłu wew. koszulki wstawiony pasek z silikonu(?).
W opisie wyrobu napisali, że koszulka zawiera ochronę antybakteryjna Silver+, włókna TOPCOOL(?).
Jak na wyrób wyprodukowany w Bangladeszu prezentuje się bardzo dobrze i to za śmieszne 30zł(!)
Nie napisali, że ma płaskie szwy.
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#36
Jak by ktoś potrzebował to w 'nowym' Lidlu na JPII jest jeszcze trochę artykułów rowerowych (przynajmniej jeszcze dzisiaj wieczorem było).
Na oko rzeczy całkiem niegłupie, zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę.
Odpowiedz
#37
przed chwilą byłem na zakupach i kupiłem 2 koszulki w lidlu na Diamentowej jak i spodenki na Jana Pawła...jeszcze koszulek trochę zostało w rozmiarach M, L , XL
spodenki natomiast wziąłem ostatnie w rozmiarze XL
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#38
Orientuje się ktoś może, czy są jeszcze w którymś Lidlu damskie ubrania? Dokładniej chodzi o te czarno-fioletowe :-)
god@localhost# killall animals && killall people && umount /dev/world && halt
Odpowiedz
#39
dzisiaj widziałem na kunickiego były jeszcze, musiałem sobie spodenki i koszulkę jeszcze dokupićSmile oczywiście męskie kupowałemSmile a te o które pytasz to oczywiście byłySmile

o 12 byłem
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#40
Szukaj na Grabskiego. Ale się spiesz Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości