Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rama FELT Q920+Rock Shox Recon SL model 2010
#1
Witam
Sprzedam ramę FELT Q920 w rozmiarze 17,5" z widelcem Rock Shox Recon SL wraz z miskami sterów i zaciskiem podsiodłowym. Zestaw z Felta model na 2010, pochodzi z roweru zakupionego w zeszłym roku i ma symboliczny przebieg ok 200km. Reszta części , jako że jest nowa posłuży mi do złożenia kolejnego w pełni amortyzowanego roweru. Zdjęcia przedstawiają rower w całości, wkrótce dokonam rozbiórki. Osoby zainteresowane złożeniem sobie roweru na dobrej ramie i widelcu proszę o kontakt telefoniczny: 506 584 449 lub mailowy: <!-- e --><a href="mailto:luktob@poczta.onet.pl">luktob@poczta.onet.pl</a><!-- e -->
Cena jaką chciałbym uzyskać to 1400zł, biorąc pod uwagę jej stan i przebieg oraz to, że nowy rower kosztował 3599zł myślę, że nie jest to wygórowana kwota.
https://picasaweb.google.com/1141307520 ... XFrfT-oQE#
Odpowiedz
#2
a czy kupno samego recon'a wchodzi w grę???
i'm in shape. round is a shape, isn't it? :]
Odpowiedz
#3
albo samej ramy?
Odpowiedz
#4
ooo, jeżeli kolega jest chętny na samą ramę,
a ja na sam amortyzator, to mozna się dogadaćSmile
i'm in shape. round is a shape, isn't it? :]
Odpowiedz
#5
Witam
Jestem zdecydowany na sprzedaż ramy i widelca oddzielnie pod warunkiem właśnie, że sprzedam to w tym samym czasie. Żeby było sprawiedliwie to za widelec 800 zł, za ramę ze sterami, zaciskiem, sztycą i białym siodłem felta oczywiście z tego roweru 700 zł , a za dodatkowe 50 zł dołożę przednią przerzutkę deore 2010, bo te części nie pasują do nowej ramy. Jeśli drodzy forumowicze dogadacie się między sobą, że jednocześnie kupicie ode mnie ramę i widelec to nie widzę problemu. Kontakt ze mną tel. 506 584 449 Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości