Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
Pat   27-03-2011, 14:43
#32
Marzanny potopione, pierwsza jazda tego roku zaliczona, a do tego w jakim doborowym towarzystwie :-) ! Dzięki za wspólne kręcenie! No i patrzcie miało być brzydko i zimno, ale jednak chyba wystraszyliśmy zimę :-D
Jurek S   27-03-2011, 14:57
#33
Można by powiedzieć: niech przemówią zdjęcia, obrazy bo tyle się dzisiaj działo. Cieszę się przede wszystkim z tych wszystkich spotkań, uścisków, powitań, że było nas tak wiele. Wiele nowych twarzy, których serdecznie witamy i zapraszamy na wspólne wyjazdy. Wielkim zaskoczeniem była tak duża ilość marzannn i to niepowtarzalnych w pomysłach :mrgreen:
Udała się też nasza wycieczka, w której do Kręznicy wzięło udział 26 osób, a na rozszerzoną opcję zdecydowały się 22 osoby. Myśle, że już wszyscy ostatecznie przekonali się, że można zacząć jeździć rowerem.
Obiecany track z naszej dzisiejszej przejażdżki
http://www.gpsies.com/mapOnly.do?fileId ... Leave=true
I Michał może poświadczyć, że było extra lajtowo. Nawet zapytał się mnie czy przypadkiem nie jestem chory :lol:
Do zobaczenia na kolejnych ustawkach.
I wielkie dzięki dla Krzysztofa, Michała i Moniki, którzy organizacyjnie spinali całą imprezę.
Acha, Pawełku mnie samego dzisiaj zaskoczyła konkurencja Confusedhock:

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Eldred   27-03-2011, 15:06
#34
Klika zdjęć ze spalania marzenny, teraz już pogoda musi się poprawić :-)

Coraz więcej jeżdżę.
Jurek S   27-03-2011, 15:15
#35
http://my.opera.com/LukaszZembrzuski/al ... =100482952
Nie wiedziałem, że z taką gracją ;-) potrafię się poruszać.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
mariox   27-03-2011, 15:21
#36
Ja dorzucam swoje trzy grosze, czyli trasę wraz z fotkami. Miło było spotkać dawno nie widziane osoby i wreszcie się przejechać rekreacyjnie (taka książkowa rekreacja, a nie "Jurkowa" :mrgreen:, choć to Jurek prowadził).
Powitania dla nowych osób wśród nas. Zapraszamy na wspólne wyjazdy.
Dzięki za organizację imprezy i za wspólną przejażdżkę.

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
michalbrodowski   27-03-2011, 15:44
#37
Bardzo dziękuję wszystkim za przybycie. Bałem się trochę o frekwencję Smile Naliczyłem nas ponad 80 osób, to więcej niż na ostatniej Masie Krytycznej.
Dziękuję Jurkowi za rekreacyjna wycieczkę. Zastanawiałem się czy nas nabiera, czy może dziś ma gorszy dzień? Jakoś się zmusił i dał radę tak spokojnie pojechać Smile
Dziękuję także sponsorowi naszej imprezy Sklepowi TARMAP Instalacje i Wykończenia

Przypominam, ze to nie koniec na dziś! Zapraszamy na afterparty do Pubu Kredens na godzinę 18:00

Do zobaczenia!

Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Aga84   27-03-2011, 16:11
#38
jejku dzięki Wam za jakże miłą i sympatyczną imprezę Jurku trasa przepiękna i widać było pierwsze oznaki wiosny chociażby kwitnienie leszczyn i śpiew skowronka ;-)
Dzięki Wszystkim :!:
michalbrodowski   27-03-2011, 16:37
#39
Aga84 napisał(a):widać było pierwsze oznaki wiosny chociażby kwitnienie leszczyn i śpiew skowronka ;-)
Ja myślę, że największą oznaką nadejścia wiosny był lajt Jurka Wink

Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Pinky   27-03-2011, 16:39
#40
Ja myślę że Jurek chce na siłę odkleić etykietkę HARDCORE :mrgreen: którą mu niesłusznie i nie wiem czemu przykleiliśmy :lol: . Niestety nie z nami te numery.

Rama, dwa koła i mina wesoła Smile
Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.