Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Sprzedam] Bezbagżnikowe torby rowerowe
#21
DoubleTwist L - torba mocowana pod kierownicą, za pomocą taśm velcro (2 punkty mocowania do kierownicy) jeden do mostka v rury widelca
[Obrazek: IMG_1749.JPG]
maksymalna pojemność 10l - w środku polar 300, bluza polar 100, spodnie polar 100, śpiwór kaczucha s15

[Obrazek: IMG_1750.jpg]
minimalna pojemność 6l

- torba wykonana z Cordury 500D i X-Pac VX07
- klamry Duraflex
- szwy laminowane silikonem
cena dla RL 150 PLN
Odpowiedz
#22
Torby prezentują się rewelacyjnie! Widać, że są przemyślane i dostosowane do potrzeb turystów, którzy lubią czasami zboczyć ze szlaku. Mnie osobiście mocno zainteresował model Double Twist. Wejdzie tam jakiś lekki namiot?
Pozdrawiam,
Maciek
Nocny Patrol
Odpowiedz
#23
Maciek[NP] napisał(a):Wejdzie tam jakiś lekki namiot?
spokojnie się zmieści nawet i 3-osobowy
Odpowiedz
#24
Propellant Bag L jak Long

Mała torebka mocowana do górnej rury i rury sterowej, świetna do przewożenia wszelkiej maści „dopalaczy” - żeli, batonów itp, zmieści również średniej wielkości aparat compact, gps itp...
wykonana z Cordury 500D i tkaniny X-Pac VX07
bryzgoszczelny zamek YKK
spód i przód torebki wykończone antypoślizgową tkaniną Toughtek NarragansetŸ
ścianki usztywnione za pomocą płyty HDPE
mocowanie za pomocą 3 taśm velcro
wymiary: 10x20x6 cm
wewnętrzna mesh’owa kieszonka
opcja foto: spód i przód torebki wykończony pianką PE, wewnętrzna regulowana przegroda

[Obrazek: IMG_1752.JPG]

[Obrazek: IMG_1754.JPG]

[Obrazek: IMG_1755.JPG]

cena dla RL 60 PLN (foto +10 PLN)
Odpowiedz
#25
1/2toragościa napisał(a):Propellant Bag L jak Long

Mała torebka mocowana do górnej rury i rury sterowej, świetna do przewożenia wszelkiej maści „dopalaczy” - żeli, batonów itp, zmieści również średniej wielkości aparat compact, gps itp...

Dobre dobre! Widzę że wymiatasz Smile
Co do torebki na ster- mam jedną podpowiedź. Mam taką małą od topeaka:
http://www.chainreactioncycles.com/Mode ... elID=11335
i ona ma fajny myk - w kieszonce jest składany pokrowiec przeciwdeszczowy. Zakłada się jednym ruchem ręki jeśli akurat lunie. Przydatne.

A, i obiecywałem prysznicowy test ortliba. Ortlib przeżył, ale tylko poprawnie zamknięty. Niedbałe zwinięcie stwarza ryzyko wcieknięcia wody.
Mocowanie do siodła jest bardzo stabilne i szybkie, ale minus jest taki że teraz muszę kupić drugie do drugiego roweru Smile

Tej wiosny przekonałem się że wpychanie się z klasycznie obładowanym rowerem na trudny terenowo szlak jest bolesne. Po kilku dniach na transandalus.org wycofałem się na asfalt. Może z Twoimi torbami byłoby łatwiej Smile
Odpowiedz
#26
ju79 napisał(a):Tej wiosny przekonałem się że wpychanie się z klasycznie obładowanym rowerem na trudny terenowo szlak jest bolesne. Po kilku dniach na transandalus.org wycofałem się na asfalt. Może z Twoimi torbami byłoby łatwiej Smile

na pewno Smile
Odpowiedz
#27
Nowa seria torebek BikePack, więcej szczegółów na stronie bikepack.pl

p.s. mały updejt wersji SL szczegóły pod ww linkiem, ceny modeli WX na poziomie wersji SL
Odpowiedz
#28
jeszcze jeden mały updejt, możliwe że już na początku przyszłego tygodnia będzie dostępny testowy egzemplarz repacka, więcej szczegółów dotyczących programu testowego niebawem tu na forum i na stronie bikepack.pl
Odpowiedz
#29
http://vimeo.com/27115701

kolejny filmik z torbami bikepack w tle Wink
Odpowiedz
#30
jeszcze gorąca, prosto spod igły Wink

torba repack wx

[Obrazek: IMG_2044.JPG]

[Obrazek: IMG_2045.jpg]

[Obrazek: IMG_2046.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości