Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kona Caldera 2006
#11
Bo co to za różnica ile ja chcę za rower? Chciałbym 2350 zł, bo tak sobie wyliczyłem z cen części na allegro. Ale czy to oznacza że go za tyle sprzedam? Czekałem na konkretne oferty od zainteresowanych, żeby zobaczyć jak go wyceniają i albo się zgodzę albo nie. Jakbym chciał sprzedać za tą konkretną kasę to bym wystawił jako kup teraz na allegro.

A czy to dużo... Michał zobaczył rower i zapytał czemu tak mało.
Odpowiedz
#12
Faktycznie bardzo dobra cena ludzie kupujcie bo super sprzęt. Sam by go łykną ,ale szose już upatrzyłem. ;-)
Odpowiedz
#13
Aukcja się zakończyła, ale ponieważ większe zainteresowanie wzbudził rower jako całość niż rama to podaje pełne informacje o rowerze i kilka zdjęć z wczorajszej krótkiej przejażdżki (na Calderze jechała moja dziewczyna):

Opis roweru:
rama Kona 7005 Aluminum Butted All Mountain 18", złota
-amortyzator Marzocchi Marathon SL 05 szary z czarnymi goleniami i srebrną korona.
-stery FSA PiG DH PRO
-korby Shimano XT, koronki Race Face alu 44/32/22 (cztery aluminiowe czerwone śruby KCNC, cztery pozostałe i kominy stalowe)
-suport Shimano Deore (praktycznie nowy przejechane ma mniej niż 20 km)
-łańcuch Shimano CN-HG53
-kaseta Shimano Deore 11-32
-pp Shimano XT top swing
-pt Shimano XTR
-manetki Shimano Deore LX
-kierownica PRO Riser Carbon Composite 680 mm długości, wznios 0,5", mocowanie 31.8mm (nie jest to kierownica w pełni z kompozytu weglowego, ma rdzeń aluminiowy, co czyni ją mniej delikatną niż kierownice carbonowe)
-mostek KNCN Red One 110 mm długości, pod kierownicę 31.8mm
-gripy Race Face Good 'n' evil czerwone
-hamulce: Hayes HFX-9 (przód 180mm, tył 160mm)
-piasty: przód DT 370, tył Shiamno XT
-Szprychy: przód DT Competition (2.0-1.8-2.0), tył DT Champion (2.0)
-opony Maxxis Crossmark 2.1
-obręcze: przód Sun Rims Equalizer 23, tył Sun Rims Black Eye
-zaciski Shimano XT
-siodło WTB Pure V Sport
-sztyca Race Face Deus XC (o długości 400 mm i genialnym patencie Race Face'a do ustawiania kąta)

waga około 11,7 kg z pedałami Crank Brothers Candy C (o wadze katalogowej 308g). Pedały nie są sprzedawane wraz z rowerem.

Cena za jaką chciałbym sprzedać to 2350 zł.

[Obrazek: p5pb6358094.jpg]
[Obrazek: p5pb6358093.jpg]
[Obrazek: p5pb6358099.jpg]
[Obrazek: p5pb6358097.jpg]
Odpowiedz
#14
http://allegro.pl/show_item.php?item=1541912175

Aukcja dotycząca roweru.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości