Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AlleyCat 17 kwietnia
#21
Fajny alley. Najbardziej podobały mi się miny ludzi kiedy kroiliśmy czosnek pod Novą, niezapomniany widok:] Ogólnie zadania pomysłowe, świetnie się bawiłem. Na przyszłość muszę pamiętać żeby nie zagadywać dziewczyn na punktach:] to może wyrobię się przed czasem.
Pozdrawiam wszystkich zawodników, do zobaczenia oby na równie licznym alleyu w przyszłości.
Wojtek
Odpowiedz
#22
Alej wporzo. :-)

Trasa nie za długa, manifest klarowny, zadania prostsze i mniej przypałowe niż się wydawało na pierwszy rzut oka. Jak na mój gust zbyt łatwe adresy - nie musiałem użyć mapy ani razu.

Zadania mocno tematyczne, więc wyścig był i tekturowy i alejkatowy, zatem dotrzymaliście słowa. :-)

Muszę też pochwalić za organizację - żadnych specjalnych poślizgów, wszyscy punktowi byli na miejscu i dobrze poinformowani. Przyznam, że spodziewałem się czegoś wręcz przeciwnego. Miłe zaskoczenie. :mrgreen:

Co do "wyścigu" przez deptak to mam podobne zdanie co Marcin, nie będę się powtarzał...

Aha - moja trasa przejazdu: http://www.bikemap.net/route/911848
Odpowiedz
#23
hej!

na poczatek oficjalne wyniki

(a przed poczatkiem powiem jeszcze ze kurcze, dziwnie troche z tym wszystkim...
nie przewidzielismy punktacji za poszczegolne zadania
w manifescie jasno stalo iz dojazd z niekompletnym oznacza wykluczenie z kolektywu
podobnie brak naszywki czy badzika)
takze wedlug tych zalozen wygrac powinien Wolny, gdyz jako jedyny mial wszystkie zadania i dojechal w czasie wyznaczonym

po konsultacjach i dlugich dyskusjach doszlismy do wniosku ze jednak pododajemy karne minutki za braki w zadaniach, zeby nie bylo ze wszyscy przegrali Smile

czegos tam sie nauczylismy i nastepnym razem bedzie lepiej, mysle ze mozemy to obiecac i wywiazemy sie z tego w 100%

w planach kolejne alejkaty, ale to dopiero pozniej pozniej, bedziemy pisac


wyniki...

1. Majkel, 46, 1:31
2. Bartek, 888, 1:48
3. Dominik, 20, 1:55
4. Przemo, 13, 1:55
5. Michał, 18, 1:56
6. Przemek, 525, 1:56
7. Arek, 7, 1:56
8. Wolny, 21, 1:56
9. Linek, 155, 1:57
10. Qavtan, 38, 1:58

reszta niestety po czasie... :/


dzieki serdeczne za udzial, mam nadzieje ze bedziemy sie jeszcze spotykac nie raz.
bedziemy pracowac jeszcze nad tym wszystkim
bardzo pomoga nam w tym wasze sugestie i opinie

jakby sie komus chcialo wrzucic na stronke rowerowego lublina to moge wyslac manifest i wzor szprychowki, w sumie fajnie by bylo
piszcie pw jak cos...

dzieki!
samba!
Odpowiedz
#24
Spoko.
Kiedy można się spodziewać zdjęć z imprezy?
Odpowiedz
#25
ja mam troche fotek od Benka, jak sie zgodzi to dzisiaj wieczorkiem wrzuce Smile
samba!
Odpowiedz
#26
jaqbjaqb napisał(a):ja mam troche fotek od Benka, jak sie zgodzi to dzisiaj wieczorkiem wrzuce Smile

to ja sie zgadzam Smile

są tez filmiki z walk jak by ktoś chciał jakość nie za dobra bo z komórki ale coś tam widać Smile
Odpowiedz
#27
kilka fotek z tallbike jousting ->tFest V znajdziecie na tekturowym facebooku
Odpowiedz
#28
Jednakowoż niechaj ktoś wrzuci tutaj zdjęcia z alleya (linka do zdjęć) albowiem nie wszyscy mają konto na "twarzowej książce" i nie mogą tych zdjęć obejrzeć Smile
Odpowiedz
#29
Przyłączam się do prośby.
Odpowiedz
#30
https://picasaweb.google.com/artlomen/B ... directlink

jak coś pisać mi na priv to wyśle fotki meilem osobom zainteresowanym
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości