Pinky   24-03-2011, 14:35
#1
Mógłby mi ktoś jutro pomóc przy regulacji przerzutki u kolegi na jutrzejszej Masie Krytycznej ? Nie wiem czy dam sobie sam z tym radę i wolałbym żeby ktoś rzucił fachowym okiem czy nic nie psuję. Myślę że dopiero po MK dało by radę bo nie wiem czy przyjadę z kolegą na ostatnią chwilę.

Rama, dwa koła i mina wesoła Smile
Coolman   24-03-2011, 16:54
#2
w sieci masz kupę porad i opisów jak to robić (nie da się tego popsuć więc próbuj) jednak jeśli sama przerzutka jest już leciwa i wysłużona będzie to żmudna zabawa lub jak kto woli walka z wiatrakami , ale da radę to ogarnąć , najwyżej będzie wymagała przeciągania biegów żeby weszły
Pinky   25-03-2011, 02:03
#3
Przerzutka nie tylko jest leciwa, ale ona sama i manetka chyba różnych firm (mam nadzieje że nie Shimano i SRAM), dlatego przydało by się by ktoś fachowym okiem rzucił co robię nie tak i w razie czego podpowiedział. Nigdy nie miałem problemów z zakładaniem i regulacją oraz konserwacją przerzutek, ale tu chyba trzeba będzie zdrowo pokombinować. Dlatego ponawiam apel, jak ktoś się czuje na siłach niech przynajmniej stoi za moimi plecami i opieprza mnie że coś źle robię.

Rama, dwa koła i mina wesoła Smile
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.