Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MultiTool- klucz wielofunkcyjny
#1
Mam do sprzedania nowy zestaw kluczy rowerowych w scyzoryku

Jest to towar nowy, nie używany. Kiedyś go dostałem, ale mam inny i ten nie jest mi potrzebny. Może komuś się przyda.

Aukcja na Allegro

Cena jaka mnie interesuje to skromne 15 zł plus przesyłka

Numer GG: 13204593
Odpowiedz
#2
Sprzedane!
Odpowiedz
#3
Widzę że kolega znalazł "Jelenia", który kupił Lidl'owski zestaw, a jego cena w Lidlu to 9.90 - nie ładnie :-?
Odpowiedz
#4
bednar napisał(a):Widzę że kolega znalazł "Jelenia", który kupił Lidl'owski zestaw, a jego cena w Lidlu to 9.90 - nie ładnie
A dlaczego nieładnie? Zwykły handel Smile Dla kogoś kto go kupił, zestaw był warty 15 zł, więc tyle był w stanie za niego zapłacić.

Idąc do jakiegokolwiek sklepu czy handlarza też mu mówisz, że "nieładnie" że ma prowizję?
pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
Odpowiedz
#5
Wystawiałem wcześniej za 10 zł i nikt nie chciał wziąć. Teraz kupił, bo chciał. Przecież nie wcisnąłem mu tego. Nawet z nim nie rozmawiałem, więc go nie namówiłem na siłę. Nie okłamałem go, więc nie czuję się winny :-P
[Obrazek: u6545y2011v3.gif]
Odpowiedz
#6
dodam jeszcze, że LIDLa nie ma w każdym mieście, miasteczku czy wiosce. więc może komuś się nawet bardziej opłacało kupić za 15 i zapłacić za przesyłkę niż jechać do LIDL'a powiedzmy 60 km i bez pewności, że ten zestaw tam znajdzie. zatem, bednar, nabywcy tego sprzętu jeleniem bym nie nazywał. a sprzedawcy nie mówił bym, że zrobił "nieładnie" Smile
Odpowiedz
#7
Rzeczy są warte tyle za ile ktoś jest w stanie je kupić. No jest oczywiście jeszcze wartość sentymentalna dla sprzedającego... Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości