Strony (14):    1 ... 6 7 8 9 10 ... 14   
BADEVIL   27-06-2011, 21:17
#71
Ups a szkoda ... Arrow chyba będzie trzeba odwołać ten urlop ... Idea

Najwidoczniej "nie dla psa kiełbasa" mam na myśli tu odprowadzających.

Tylko "marchewa na kiju" :mrgreen:

Jurek: Powiedz wprost, że odprowadzacze zajadą Ci pielgrzymkowiczów a gdzie wiara w to, że ekipa odprowadzająca potrafi jechać w takim tempie?
Logistyka jest po to aby niwelować takie względy logistyczne, nie ma rzeczy niemożliwych.

Pozdrawiam
Artur
KermitOZ   27-06-2011, 21:48
#72
Myślę, że przy bożej pomocy damy radę godnie odprowadzić pielgrzymkę. Wystarczy tylko, żeby zarówno organizatorzy jak i pozostali głęboko napełnili się wiarą :mrgreen:

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
holden   27-06-2011, 22:04
#73
KermitOZ napisał(a):zarówno organizatorzy jak i pozostali głęboko napełnili się wiarą
W płynie?

"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
KermitOZ   27-06-2011, 22:05
#74
holden napisał(a):W płynie?
Podobno wszystkie drogi prowadzą do Boga :mrgreen:

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Tool_Man   28-06-2011, 12:38
#75
Ja wierze że grupa odprowadzająca dostosuje swoje tempo do grupy pielgrzymkowej oraz że logistycznie uda się wszystko ładnie zgrać.

Świat zwolnił, bass drży wciągam dym, zamykam oczy ...
Jakub.P   28-06-2011, 14:12
#76
Damy radę Smile chyba jakieś zabójcze tempo nie będzie Smile

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Jurek S   28-06-2011, 20:40
#77
BADEVIL napisał(a):(...)
Najwidoczniej "nie dla psa kiełbasa" mam na myśli tu odprowadzających.

(...)
Artur

Kiełbasa była dla wszystkich :-D , ale niektórzy chyba trochę się przestraszyli ;-) regulaminu. A co do odprowadzania.
Gdybyście doczytali regulamin to wiedzielibyscie, że będziemy jechac w grupach. Odległość między grupami (po 15 osób) nie mniejsza niz 200m. Oczywiście nie ma problemu, żeby jechac 200m za ostatnią grupą.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
darist   28-06-2011, 20:46
#78
Jurek S napisał(a):Oczywiście nie ma problemu, żeby jechac 200m za ostatnią grupą.

I to byłoby jedyne rozsądne rozwiązanie :mrgreen:
Pamiętając również o tym, że może być konieczność utworzenia więcej niż jednej grupy z samych odprowadzających.
Jurek czy przewidujesz (pewnie tak) kilkuminutowe (lub dłuższe) postoje na picie itp?
Dobrze byłoby zaplanować odprowadzenie do takich właśnie punktów.

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Jurek S   28-06-2011, 21:01
#79
Oczywiście, że planuję postoje. Ale nie chciałbym tutaj szczegółowo tego opisywać. Pierwszy postój na ogarnięcie się przewiduję w Radawczyku. A dalej zobaczymy :-D
Nie pisałem tego bo jeszcze jest trochę czasu, ale będziemy potrzebowali osób, które popilnują rowerów (jak w zeszłym roku) na zewnątrz katedry kiedy bedziemy na Mszy św.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
KermitOZ   28-06-2011, 21:02
#80
Jurek S napisał(a):Gdybyście doczytali regulamin to wiedzielibyscie, że będziemy jechac w grupach. Odległość między grupami (po 15 osób) nie mniejsza niz 200m. Oczywiście nie ma problemu, żeby jechac 200m za ostatnią grupą.
No właśnie, a z Twojego posta wynikało, że jest Wink

darist napisał(a):Jurek czy przewidujesz (pewnie tak) kilkuminutowe (lub dłuższe) postoje na picie itp?
Picie na pielgrzymce to chyba lekka przesada Wink

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Strony (14):    1 ... 6 7 8 9 10 ... 14   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.