Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III LUBELSKA PIELGRZYMKA ROWEROWA NA JASNĄ GÓRĘ
#81
Chyba Daristowi chodziło o napoje niealkoholowe Smile Chętnie do Radawczyka dojadę
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#82
To już jutro (28.07.2011) wyruszamy na III Lubelską Pielgrzymkę Rowerową na Jasną Górę. Mam nadzieję, że to przedsięwzięcie w takiej skali jak obecnie (jedzie 85 osób) nie przerośnie organizatorów :-D
Jeżeli ktos ma czas, potrzebę, ochotę zapraszamy na Mszę św o 9.00 w Katedrze Lubelskiej, którą rozpoczniemy pielgrzymkę.
Wielka prośba - może znalazłby sie ktoś kto mógłby w czasie Mszy popilnować nam rowerów?
Z placu wyjedziemy w jednej kolumnie Królewską, Wyszyńskiego do ścieżki i dalej aż do Zemborzyc. Później na niewielkim odcinku w kolumnach 15 osobowych. Pierwszy postój będzie w Radawczyku II przy znanym sklepie.
Jeżeli zebrałaby się grupa odprowadzająca to proszę o zachowanie tych zasad.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#83
Jurek S napisał(a):To już jutro (28.07.2011) wyruszamy na III Lubelską Pielgrzymkę Rowerową
Wielka prośba - może znalazłby sie ktoś kto mógłby w czasie Mszy popilnować nam rowerów?
Mogę popilnować, będe w pobliżu Wink
Odpowiedz
#84
Jednak mnie nie bedzie, musze być gdzie indziej w tym czasie :/
Odpowiedz
#85
I pojechali. Byłem fajnie wyglądała katedra w środku kiedy cała grupa pielgrzymów zasiadła w ławkach ubrana w pomarańczowe koszulki pielgrzymkowe. Zdjęcia będą później.
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz
#86
Ano fajnie wyglądało Smile Tutaj artykuł z Dziennika Wschodniego oraz Kuriera Lubelskiego, Radio Lublin .

A tutaj kilka spraw:
1. Dziękuję wszystkim odprowadzającym Smile Ja się zabrałem do Lublina około 20 - 25 km (Ksiądz Michał i jego grupa widzą, że odjechałem) od Katedry (i dobrze bo jedną grupę, która zabłądziła, skierowałem na dobrą trasę.
2. Mateuszu jak wracałaś, to na skrzyżowaniu Kraśnickiej i Zana, próbowałem Cię złapać, krzyczałem, ale nie zdołałem.
3. Tutaj małe spostrzeżenie do organizatorów na przyszłość. Jak będziecie dzielić grupy to wypadało by przygotować dla każdej społeczności kolorowe opaski i dla lidera grupy dać mapkę trasy danego etapu jazdy (tak na wszelki wypadek). Oczywiście służę pomocą.
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#87
Jakub.P napisał(a):2. Mateuszu jak wracałaś, to na skrzyżowaniu Kraśnickiej i Zana, próbowałem Cię złapać, krzyczałem, ale nie zdołałem.
Kuba i tak gdybym usłyszał to nie mógłbym zwolnić bo musiałem być natychmiast w domu. tak po za tym to ja odprowadziłem pielgrzymów do Radawczyka i tempem sportowym do Lublina. Dziekuję wszystkim.
PS: Mam nadzieję że dętka którą zakładałem z jednym Kolegą pewnej Pani dojedzie do Częstochowy. ;-)
Odpowiedz
#88
3. Trasę każdy kapitan miał. Opasek może nie, ale to raczej grupa powinna się zainteresować kto ich prowadzi
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#89
A jak trasę mieli to okej, tego nie wiedziałem. A i życzę miłej Pielgrzymki
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#90
Szerokiej drogi.
Daniel
[Obrazek: u9062y2011v3.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości