Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III LUBELSKA PIELGRZYMKA ROWEROWA NA JASNĄ GÓRĘ
#1
III LUBELSKA PIELGRZYMKA ROWEROWA NA JASNĄ GÓRĘ

"Nie lękajcie się!"

Pod taki hasłem wyruszymy już trzeci raz na tegoroczną Pielgrzymkę rowerową z Lublina na Jasną Górę. Chcemy (wystąpiliśmy juz z pismami) aby Pielgrzymka została objęta honorowym patronatem Prezydenta m.Lublin i Kurii Lubelskiej z obecnie administrującym Jego Ekscelencją ks. Biskupem Mieczysławem Cisło. Wystąpimy także o patronaty medialne.
Na dzisiaj podam parę wstępnych informacji bo docieraja do mnie już zapytania: czy, kiedy, na jakich warunkach?
Pielgrzymka odbędzie się w dniach 28.07 - 31.07.2011. Poniedziałek 01.08.2011 trzeba sobie zarezerwować na powrót.
W tym roku trasę podzieliliśmy na cztery odcinki, zeby mieć więcej czasu na Mszę św, konferencje, a także odpoczynek.
Tym nie mniej pierwszy dzień to 110km, a kolejne po ok.75km.
Całość bagażu (oprócz śpiwora i karimaty, które będą przewożone wozem technicznym) wieziemy w sakwach na rowerze. Pierwsze trzy noclegi w szkołach.
W tym roku przewidujemy opłatę pielgrzymkową, w ramach której uczestnicy będą mieli zapewnione miejsca noclegowe, wóz techniczny, powrót z rowerem i identyfikatory. Wniesienie opłaty jest jednym z warunków udziału w Pielgrzymce. Wysokość opłaty jest ustalana i zostanie podana.
Z zasady w Pielgrzymce mogą wziąć udział wszystkie osoby pełnoletnie, które podołają trudom pielgrzymowania. Wiąże się to bądź z udziałem w naszych wyjazdach, które były lub będą organizowane, bądź z poświadczeniem uprawiania aktywnej turystyki rowerowej.
Już wkrótce pojawi się szczegółowy Regulamin Pielgrzymki, jak również pozostałe informacje o sposobie zapisów.
W tym temacie możemy wstępnie deklarowac swój udział, który będzie musiał być później potwierdzony oficjalnym zgłoszeniem z przyjęciem Regulaminu do stosowania i wniesieniem opłaty pielgrzymkowej.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
A niepełnoletni też mogą jechać?
Odpowiedz
#3
wstępnie jadę;-)
Odpowiedz
#4
jabolewski napisał(a):A niepełnoletni też mogą jechać?

Dopuszcza się pod opieką rodziców lub prawnych opiekunów i muszą posiadać kartę rowerową.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#5
Na dzień dzisiejszy jadę.
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz
#6
Coś czuję, że regulamin skutecznie uniemożliwi mi wybranie się na ten wyjazd w tym roku 8-)
Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
Odpowiedz
#7
perceive napisał(a):Coś czuję, że regulamin skutecznie uniemożliwi mi wybranie się na ten wyjazd w tym roku 8-)
A może jednak miło się rozczarujesz :-? Jeszcze trochę cierpliwości.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#8
A gdzie jest regulamin?
Odpowiedz
#9
jabolewski napisał(a):A gdzie jest regulamin?

Jurek S napisał(a):Już wkrótce pojawi się szczegółowy Regulamin
Jurek S napisał(a):Jeszcze trochę cierpliwości.

Czytasz wątek z zainteresowaniem, czy tylko tak sobie naduszasz na klawisze?
Odpowiedz
#10
Pracujemy nad stroną internetową Pielgrzymki, gdzie będą umieszczone wszelkie szczegółowe informacje, warunki uczestnictwa, regulamin, program, trasy i formularz zgłoszeniowy... Jak tylko powstanie - damy znać ;-)
orientuj...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości