Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III LUBELSKA PIELGRZYMKA ROWEROWA NA JASNĄ GÓRĘ
#11
Wstępnie potwierdzam udział :-)
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#12
Ja się wstępnie zapisuje na ten wyjazd. Z wielką chęcią pojadę z wami w tą wyjątkową podróż.
Świat zwolnił, bass drży wciągam dym, zamykam oczy ...
Odpowiedz
#13
Ja i żonka też chcemy uczestniczyć w Pielgrzymce.
Odpowiedz
#14
jadę
Odpowiedz
#15
"Już niedługo, coraz bliżej.." Pojawi się wkrótce strona III Lubelskiej Pielgrzymki Rowerowej na Jasną Górę. Ale rzucam takie pytanie w eter czy ktos dysponuje samochodem dostawczym, którym mógłby/chciał jechać z nami. Musi tam się zmieścić do 80 śpiworów i karimat. Oczywiście koszt paliwa i noclegu byłby zwrócony. Trzeba się liczyć z dwoma noclegami na dechach i w śpiworze. :-D
Czekam w tej chwili na ofertę od gościa, który w zeszłym roku przywiózł nas z Częstochowy, ale jeżleli pojawiłaby się taka mozliwośc jak wyżej to chętnie przyjmiemy.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#16
Wstępnie deklaruję udział... Jeżeli chodzi o auto to nie jestem w stanie nam pomóc.
Odpowiedz
#17
ja ewentualnie kombiaka o ile dostanę urlop.
Odpowiedz
#18
Będę pielgrzymował z wami.
Odpowiedz
#19
Ja mam do dyspozycji Peugota Experta z Hakiem. Nie wiem czy kierowca w tym czasie będzie dostępny.
Do jego wnętrza powinno się wszystko zmieścić
Świat zwolnił, bass drży wciągam dym, zamykam oczy ...
Odpowiedz
#20
Tool_Man napisał(a):Ja mam do dyspozycji Peugota Experta z Hakiem. Nie wiem czy kierowca w tym czasie będzie dostępny.
Do jego wnętrza powinno się wszystko zmieścić

To by rozwiązywało sprawę. Napisz mi na priv jak bys to widział? Koszty itd.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości