Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III LUBELSKA PIELGRZYMKA ROWEROWA NA JASNĄ GÓRĘ
#31
1:0 dla mnie 8-)

A wracając do tematu pielgrzymki, jak wygląda sprawa 'osób towarzyszących pielgrzymce' czy ich też obowiązuje cały regulamin?
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#32
Strona była tworzona jak słusznie zauważono od 4 kwietnia, ale nie był jeszcze gotowy formularz. Prawdopodobnie Krzysztof dopisał tagi i strona jest łatwo znajdywalna i bardzo dobrze.
http://pielgrzymka.rowerowylublin.org/
Zapraszam więc o potwierdzanie swojego udziału poprzez formularz zgłoszeniowy.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#33
Jak ktoś chciał to dawno już tą stronę znalazł i nie jest to żadna tajemnica ani wielki wyczyn, że ją znaleźliście. Ale to, że jeszcze nie jest gotowa i że Formularz nie działa - jest wciąż aktualne.
orientuj...
Odpowiedz
#34
ja dorzucę od siebie, że nie komunikujemy o stronie "do świata", bo - tak jak napisała Monika - nie jest jeszcze gotowa. Formularz jeszcze nie funkcjonuje oraz brak jest wielu ważnych informacji: o sponsorach i o patronach medialnych, których jest więcej niż widać na stronie. Po Pikniku będzie więcej czasu, by się skupić na temacie pielgrzymki i strona zostanie dopracowana, a jej adres oficjalnie podawany na naszej głównej, na forum i w innych miejscach.

nie blokowałem jej, żeby się "rozpędzała" jeszcze przed oficjalną premierą. i to - jak widać - zadziałało, bo google ją poprawnie zaindeksowało.

pzdr.
Odpowiedz
#35
ojoj, warunki uczestnictwa dyskwalifikują mnie, przynajmniej w tym roku. Rozjeździć bym sie może rozjeździł, ale kasku, bagażnika i sakw to na pewno nie zdążyłbym skompletować Tongue może jeszcze kiedyś się załapie na takie coś.
Odpowiedz
#36
Odemnie kilka pytan technicznych:
-ile mniej wiecej moze wazyc pelna sakwa z bagaznikiem na te kilka dni (wiadomo podstawowe rzeczy zabieramy), pytam o rzad wielkosci bo komplenie nigdy nie mialem z tym doczynienia?
-powrot we wlasnym zakresie uczestnicy musza sobie zapewnic? Nie moge sie doczytac na ten temat.
-co z osobami ktore w trakcie jednak nie dadza rady? Pytam o jakies kontuzje, braki sil badz motywacji. Nie wiem jak mam rozumiec Jurkowe: "Raczej nie przewidujemy sytuacji, że ktoś nie da rady ze wzgledu na to że się przeliczył"
Pozdrawiam
Odpowiedz
#37
Kiedy będzie można się zapisywać na listę chętnych do wyjazdu?? Bo formularz nadal nie działa.
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz
#38
niunia2101 napisał(a):Kiedy będzie można się zapisywać na listę chętnych do wyjazdu?? Bo formularz nadal nie działa.

jak będzie działał, to będzie można.
będzie też pewnie informacja na forum.
limit uczestników to - afaik - 80 osób. zdążysz się więc zapisać. Wink
Odpowiedz
#39
Wszystkie znaki na ziemi i niebie ;-) mówią, że FORMULARZ JUŻ DZIAŁA
Dzięki ekipie Kamil, Maciek i Krzysztof, którzy, którzy ciężko pracując tej nocy w końcu go uruchomili. :mrgreen:
Proszę osoby, które deklarowały się tutaj na forum, aby potwierdzały swój udział poprzez formularz.
Termin zapisów na pielgrzymkę ustalony jest do 15 czerwca. Oczywiście będzie to na bieżąco monitorowane. Liczba uczestników jest ograniczona.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#40
ja dodam jeszcze, że na stronie nie ma na chwilę obecną informacji o wszystkich patronach i sponsorach. do końca weekendu powinny się tam pojawić.

poinformuję o tym m. in. na forum.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości