Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
03.04.2011, god.11.00, LKJ, Nałęczów
#41
bezpieka napisał(a):Przyznam się bez bicia że to ja opóźniłem wszystkich o jakieś 10 min. po wyjeździe ze Starego Gaju. Mam nadzieję że to pierwsza i ostatnia dętka w tym sezonie Undecided
W ogóle się tym nie przejmuj. Normalna rzecz, że może się to każdemu przydarzyć.
Zresztą, ty wszystkim sam się zająłeś, ale na marginesie dodam, że grupa zawsze czeka i jak trzeba to przy naprawie pomaga.
Odpowiedz
#42
Bart napisał(a):Dobra, dość tego biadolenia.

Pytanie na niedziele:
Ile trzeba włożyć siły, żeby dogonić Jurka?
http://www.youtube.com/watch?v=HRpNK1v6fRU

A ttutaj wszyscy oglądamy kto prowadzi ustawkę :-)
http://www.youtube.com/watch?v=UPrO5RdbF-k


No szumi, szumi, ale jak wieje to musi szumieć :-)

Dzięki za piękną niedzielę i do następnego!

No własnie. Wszystkiemu winna była Asia, która nas ciągle napędzała. ;-) Ale wszyscy szczęśliwie dojechali i wrócili.
Dodam jeszcze, że było trochę nowych osób, które może wybiorą się z nami na Jasną Górę. A szczególnie witam swojego kolegę z czasów studiów, który przyjechał specjalnie z Kraśnika na ustawkę i już samotnie z Nałęczowa wrócił do siebie.
To się nazywa motywacja.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#43
Jurek S napisał(a):No własnie. Wszystkiemu winna była Asia, która nas ciągle napędzała. ;-) Ale wszyscy szczęśliwie dojechali i wrócili.

jasne jasne, wszystkiemu winny był gładki jak stół asfalt ... i nie powiem kto mnie wyprzedzał, także ten ...
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#44
Dzięki wielkie za wycieczkę. I nie zawiodłem się, jechało się bardzo, bardzo sympatycznie. Może i miejscami było dość hmm mocno, lecz tylko na dobre to wszystkim wyjdzieWink Jeśli Tour de Pologne zawita z powrotem do Lublina, to widzę w Rowerowym Lublinie potencjał na grupę, która stawi czoło największym podczas tego etapuWink
Odpowiedz
#45
truskafka napisał(a):
Jurek S napisał(a):No własnie. Wszystkiemu winna była Asia, która nas ciągle napędzała. ;-) Ale wszyscy szczęśliwie dojechali i wrócili.

jasne jasne, wszystkiemu winny był gładki jak stół asfalt ... i nie powiem kto mnie wyprzedzał, także ten ...
No ja nie pamiętam gdzie był ten gładki asfalt, choć czasem nieźle się jechało.

truskafka napisał(a):... i nie powiem kto mnie wyprzedzał, także ten ...
kogo miałaś na myśli??
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz
#46
niunia2101 napisał(a):No ja nie pamiętam gdzie był ten gładki asfalt, choć czasem nieźle się jechało.

oj był był

niunia2101 napisał(a):kogo miałaś na myśli??

Ci, którzy wyprzedzali wiedzą Tongue
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#47
truskafka napisał(a):
niunia2101 napisał(a):No ja nie pamiętam gdzie był ten gładki asfalt, choć czasem nieźle się jechało.

oj był był
Dużo było asfalciku :mrgreen:
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości