Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sklepy i serwisy 2013
#11
darist napisał(a):Sklep, serwis rowerowy „Pama Sport”, ul. Braci Wieniawskich 12, tel. 81 444 99 66, pon. – ptk.: 10 – 19, sob.: 10 – 15.

Sklep na 100% nie istnieje w tym miejscu jest teraz komis i sklepik dla najmłodszych nazywa się "Smerfuś" :-P
Odpowiedz
#12
serwis
Tuora Marcin
Cyrulicza 3
Kom.: 600 72 05 53
tel z internetu nie wiem czy aktualny
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#13
Technika Rowerowa Jacek Ćwik
Wojciechowska 40
Tel. 0 694 942 760
Rama, dwa koła i mina wesoła Smile
Odpowiedz
#14
Dodałem nowy serwis:
Serwis rowerowy "Herkules" (stacjonarny i mobilny) , ul. Łuszczowska 3B, tel. 662-704-201 ; http://herkuleslublin.pl
Według informacji przeczytanej na plakacie świadczą również usługi mobilne :-D
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#15
też dzisiaj zauważyłem ich pla ... ulotkę na drzewie :-)
Odpowiedz
#16
sklep i serwis przy ul. Wojciechowskiej 5A nazywa się "DOBRE ROWERY". serwis przy Jutrzenki (wioski dziecięce SOS) jest ich filią serwisową. "AMS Novi" to nazwa firmy. Adres strony WWW tego sklepu/serwisu to: http://www.rower.lublin.pl/

poprawiłem w pierwszym poście Darka.

pzdr.
Odpowiedz
#17
Dzięki uprzejmości Moniki i odrobinie szperania po allegro dowiadujemy się że:

Cytat:Witaj na naszych aukcjach!
MS Bike jest firmą obecną na polskim i lubelskim rynku rowerowym od 2005r. , wcześniej działaliśmy jako PAMA SPORTS.C., na allegro jako użytkownik rowerydwa_com. Z końcem 2009 działamy na własny rachunek.
Jesteśmy aktywnym uczestnikiem życia rowerowego naszego miasta, współorganizujemy największe wydarzenie sportowe dla kolarzy amatorów na lubelszczyźnie - lubelską edycję Mazovia MTB " Lubelski Maraton Rowerowy". Jeśli czas i obowiązki pozwalają startujemy na maratonach w całej Polsce.
W naszej ofercie znajdziesz duży wybór rowerów marek: Merida, Kross, Kellys, profesjonalnej odzieży kolarskiej włoskiej firmy Nalini oraz duży wybór części i akcesoriów rowerowych.

Aktualnie w związku z remontem naszego nowego sklepu prosimy się z nami kontaktować mailowo i poprzez telefoniczny numer komórkowy(numer stacjonarny jest w trakcie zmiany operatora i lokalizacji).
W związku z powyższym chwilowo też utrudniony będzię odbiór osobisty, jednak jak najbardziej możliwy po wcześniejszym umówieniu się.

Kontakt:
tel.+(48) 81 444 99 66
tel. kom. 509 377 288 i 507 261 618
email: <!-- e --><a href="mailto:allegro@msbike.pl">allegro@msbike.pl</a><!-- e -->

Adres sklepowy do wysyłki:
MS Bike
ul. Popiełuszki 29A
20-052 Lublin

Mindex Dało by radę jakoś podwiesić ten temat ... informacje mocno przydatne a szkoda marnować czas na ich zbędne szukanie.

Dzięki wielkie za stosowną interwencję.

Pozdrawiam
Artur
Odpowiedz
#18
BADEVIL napisał(a):Dało by radę jakoś podwiesić ten temat ...

Dałoby radę. Dodałem :-D
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#19
Darek dzięki ale miałem na myśli aby przypiąć temat tak aby go nie szukać w gąszczu innych. Zrobić z niego tak zwane ogłoszenie a to może już admin :-P więc pewnie nie dasz rady :mrgreen:

Ale napewno dasz radę dać tu Bolda
darist napisał(a):Bronowice, Dziesiąta, Wrotków

Podziękowł
Odpowiedz
#20
BADEVIL napisał(a):Darek dzięki ale miałem na myśli aby przypiąć temat tak aby go nie szukać w gąszczu innych. Zrobić z niego tak zwane ogłoszenie a to może już admin :-P więc pewnie nie dasz rady :mrgreen:

Ja tylko dodałem do wykazu aby był aktualny.
Zaś co do Twojej prośby zawartej w tym temacie to już sprawa chyba nie tylko dla Krzyśka ale całego Zarządu :mrgreen:
Jeśli MS Bike zasłużyli się czymś wyjątkowym w porównaniu z innymi sklepami to pewnie RL w jakiś sposób ich wyróżni.
Ale obawiam się, że pozostanie jedynie w wykazie na zasadach równych dla pozostałych sklepów.
BADEVIL napisał(a):Zrobić z niego tak zwane ogłoszenie

Bo sam przyznasz, że to byłaby typowa reklama wybranego sklepu i rodziłoby to różne podejrzenia :-P


BADEVIL napisał(a):Ale napewno dasz radę dać tu Bolda
darist napisał/a:
Bronowice, Dziesiąta, Wrotków

Rejonizacja powstała na bazie nieaktualnych danych w MMLUBLIN.PL
Pewnie trzeba będzie to kiedyś poprawić.
Jeśli Chcesz aby dodać coś nowego to podaj dokładne dane.
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości