Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sklepy i serwisy 2013
#31
Nie obraziłbym się jak bym na listę wskoczył 8-) Prowadzę legalną, zarejestrowaną działalność, więc....... Co Ty na to Darku?? ;-)
Każdy ma swoje Reiatsu, tylko trzeba je odkryć
https://pl-pl.facebook.com/pages/szpryc ... 8996108124
Odpowiedz
#32
Hesos napisał(a):więc.......

...... Podaj dane, które Chcesz zamieścić :-)
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#33
szprycha
tu masz wszystko, wielkie dzięki :-)
Każdy ma swoje Reiatsu, tylko trzeba je odkryć
https://pl-pl.facebook.com/pages/szpryc ... 8996108124
Odpowiedz
#34
darist, skoryguj numer do sklepu „Bikershop” na ul. Cyrulicznej 3, dzisiaj obdzwaniałem sklepu w poszukiwaniu podkładki dystansowej pod mostek i dodzwoniłem się do kliniki, Pani mówiła, że to już nie pierwszy raz ;-). Podobno stacjonarnego ten sklep nie ma. A w ogóle to witam na forum :-).
Odpowiedz
#35
wac0 napisał(a):darist, skoryguj numer do sklepu „Bikershop” na ul. Cyrulicznej 3

Numer został już usunięty.
I pamiętajcie, że te wszystkie informacje są dzięki Waszej pomocy więc informujcie mnie o wszelkich zmianach.
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#36
Przydałaby się informacja gdzie można, a gdzie nie płacić kartą (szczególnie za serwis).
Uppppppdate :-)
Na Wojciechowskiej 5A jest też serwis. Można płacić kartą (od 30 zł).
Odpowiedz
#37
darist napisał(a):Sklep, serwis rowerowy „Bike Boys”, ul. Gliniana 60, tel. 795 659 055, pon. – ptk.: 10 – 18, sob.: 10 – 14.

we wrześniu mają przenieść się na ulicę Głęboką więc niedługo trzeba będzie poprawić info o ich sklepie ;-)
Odpowiedz
#38
popeye napisał(a):we wrześniu mają przenieść się na ulicę Głęboką więc niedługo trzeba będzie poprawić info o ich sklepie

Nie ma problemu i nawet fajnie by było gdyby sami podali mi w odpowiednim czasie wszystkie informacje :-D
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#39
Czy ktoś może już korzystał z usług sklepu na al. Kraśnickiej (naprzeciw Orlenu przy Tesco). Kiedyś obiło mi się o uszy, że Toro ma mieć sklep na Kraśnickiej.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#40
Tak, Toro się tam przeniosło.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości