Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyjazd na zawody - 2011-04-17 Daleszyce - poszukuję
#1
Witam

Poszukuję transportu na wyjazd do Daleszyc 2011-04-17 - gdyby ktoś miał wolne miejsce chętnie bym skorzystał.

Kontakt do mnie: 501600497
lub GG: 275713

Pozdrawiam
Artur
Odpowiedz
#2
Jakby ktoś był zainteresowany to mam jedno wolne miejsce na wyjazd.

tel. 601505866
Chcesz mieć cztery kółka - kup sobie dwa rowery
Odpowiedz
#3
Znalazłem transport - qula dzięki za możliwość zabrania się z Tobą do Daleszyc ;-)
Odpowiedz
#4
Zapowiada się większa grupa z Lublina niż to było w Otwocku, ładnie 8-)
Trzeba się jakoś umówić na wspólny start.
Odpowiedz
#5
Czy ktoś jeszcze nie wpłacił kasy i wybiera się na Daleszyce nie kupując pakietu na więcej startów?
Jeśli znalazło by się jeszcze 2 osoby(jestem ja i Marek) to moglibyśmy skorzystać ze zniżki 10pln na głowę dla druzyny, zawsze to jakaś oszczędność. Piszcie pw :-)
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#6
Poszukuję transportu do Daleszyc.
Jeśli ktoś ma wolne miejsce i zechciałby mnie zawinąć, proszę o kontakt. :-)
Odpowiedz
#7
Cześć Panowie,
jak ogólnie stoimy z transportem, składem itp??
Widziałem, że na stronie ŚLR zalogowało się sporo osób z forum, możemy liczyć się w drużynówce, ku chwale RL i własnej satysfakcji z objechania tych i owych ;-).
W mojej blaszance jedziemy w pięciu: Anemia, Jaca373, Karcer, Przemo i ja. 4 rowery na dachu i jeden w bagażniku. Wszyscy (chyba) oprócz Jacka jedziemy dystans Master
Jest koncepcja, że jakby było jeszcze ze dwóch chętnych to możemy uruchomić kolejne auto. Wiadomo, paliwko swoje kosztuje i warto koszty rozbić na jak najwięcej osób.
Napiszcie proszę w jakim składzie i jak podzieleni na auta jedziecie. Może będzie potrzeba jakoś podzielić się bagażem itp.
Pozdrawiam, Tomek
"Kolarstwo ma być przyjemnością, a nie udawaniem, że jest w wykonaniu amatora wyczynem"
Cyklopedia
Odpowiedz
#8
My jedziemy we trzech - Dawid(samochodem, jako kierowca) ja i Marek. Wszyscy jadą Master'a(no chyba że Marek się wytrzepie, ale wątpię). Wszystkie rowery w bagażniku.
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#9
Jak Dawid zainwestuje w bagażnik dachowy to pewnie dojdzie jeszcze jedno miejsce :-)
Pozdrawiam, Tomek
"Kolarstwo ma być przyjemnością, a nie udawaniem, że jest w wykonaniu amatora wyczynem"
Cyklopedia
Odpowiedz
#10
Ja tak jak już pisałem jadę z Qulą (z tego co wstępnie ustaliłem 3 osoby rowery w bagażniku).
Jadę dystans Master jak wyjdzie zobaczymy plan jest aby dojechać do mety zanim odmówi posłuszeństwa kolano :!:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości