Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyjazd na zawody - 2011-04-17 Daleszyce - poszukuję
#11
branio napisał(a):Jak Dawid zainwestuje w bagażnik dachowy to pewnie dojdzie jeszcze jedno miejsce :-)

Inwestycja jest w trakcie realizacji, ale przed Daleszycami jeszcze się nie wyrobię.
Odpowiedz
#12
jak coś to mogę pożyczyć bagażnika , ale bez bazowych belek
Odpowiedz
#13
Hej!
Wygląda na to, że do Daleszyc będę wybierał się swoim samochodem, póki co jadę sam.
Mam wolne miejsce dla roweru na dachu i dla 3 pasażerów w środku :-)
Jeśli ktoś chciałby się przyłączyć, serdecznie zapraszam :-)
Odpowiedz
#14
Siemano,
mamy trochę galimatias organizacyjny. W związku z tym proponuję spotkać się przed wyjazdem i ustalić na miejscu kto z kim jedzie. Szkoda, żebyś Mikołaj jechał sam.
Nasze stałe miejsce startu to parking przy LSM na ul. Rzeckiego (obok Filaretów). Żeby nie było na mnie :-P to Przemo zaproponował godzinę 06:45.
W Daleszycach będą tłumy, nie wiadomo jak trasa - remonty, objazdy itd. Warto wyjechać trochę wcześniej.
Macie jakieś uwagi ??
Pozdrawiam, Tomek
"Kolarstwo ma być przyjemnością, a nie udawaniem, że jest w wykonaniu amatora wyczynem"
Cyklopedia
Odpowiedz
#15
Moja uwaga - wprowadzili limit czasowy wjazdu na Master'a, jeśli ktoś nie zauważył ;-)
Co do wyjazdu, to chyba 6.45 jak będziemy już spakowani(?) będzie git.
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#16
pasibrzuch napisał(a):Hej!
Wygląda na to, że do Daleszyc będę wybierał się swoim samochodem, póki co jadę sam.
Mam wolne miejsce dla roweru na dachu i dla 3 pasażerów w środku :-)
Jeśli ktoś chciałby się przyłączyć, serdecznie zapraszam :-)

Cześć! Szukam transportu do Daleszyc (jedna osoba+rower) więc chętnie się z Tobą skontaktuję. Dziś po południu/wieczorem odezwę się to może już konkretnie się dogadamy.
Odpowiedz
#17
branio napisał(a):Żeby nie było na mnie :-P to Przemo zaproponował godzinę 06:45.

żwirek napisał(a):06:45

Czyli ok 7:00 będziemy już opuszczać Lublin. Myślę, że to spory zapas czasu.

Jechaliśmy niedawno do Daleszyc, remontów większych nie pamiętam. Staliśmy tylko trochę w jednym miejscu na dziwnym skrzyżowaniu ze światłami. Poza tym to będzie niedziela, więc na drodze powinno być spokojnie.
Odpowiedz
#18
Zwirek napisał(a):Moja uwaga - wprowadzili limit czasowy wjazdu na Master'a, jeśli ktoś nie zauważył
Taki limit, że nie ma się czym stresować. :lol:
Prawdziwą wolność czujesz kiedy wiatr hula między twoimi jajkami.
Odpowiedz
#19
Ja się ustawiłem z Qulą o 6:15 pod na Czeremchowej.
Odpowiedz
#20
Hej!
A może i my powinniśmy wcześniej wyjechać(6.00?)? Wygląda na to, że przez BZ przewinie się naprawdę dużo ludzi, byłoby fajnie uniknąć tego niepotrzebnego stresu przed startem..
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości