Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wokół Lublina 14.maj (sobota)2011 .g. 8:30 Lublin ul. Choiny
#11
Ja mogę się pojawić w formie chwilowego kibica na trasie, bo widzę że przez moje tereny m.in. przemkniecie :->
[Obrazek: u6674y2011v3.gif]
Odpowiedz
#12
Zbyt odległy termin, by móc cokolwiek zaplanować ale mam nadzieję, że będę mógł uczestniczyć w ustawceWink
Odpowiedz
#13
hej! ja też się wstępnie pisze, bliżej terminu jeszcze potwierdzę
Odpowiedz
#14
Jeśli szosą to wstępnie się piszę.
Postaram poplanować tak żeby się udało.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#15
Jak nico nie przeszkodzi to przyjadę 8-)
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#16
Też wstępnie jadę, ale jeszcze sporo może się wydarzyć :]
Odpowiedz
#17
Nazbierało się trochę chętnych do dwóch setek. Widocznie jest zapotrzebowanie w dziale tur.-rekreacyjnym na dość długą ustawkę .Jeszcze dużo może się zmienić .
Na razie na udział chęć wyraził:

1.paul67
2.kali
3.wiorka
4.Monika
5.Ifson
6.krzysio dm
7BiesCzad
8.rysieklbrt
9.Marek40
10.?
11.Adam
12.Zeigen
13 Kamil
14.?
....
endriu68
Odpowiedz
#18
chcialbym wziac w tym udzial Smile 200km brzmi powaznie lecz nie straszy ;] przejedziemy zobaczymy ;] jak najbardziej stawie sie na wyjezdzie.
Odpowiedz
#19
endriu68 napisał(a):Witam.
Będzie to 1 z 3 moich objazdów Lublina.

Masz na myśli trzy różne trasy wokół Lublina? Ta trasa 200 km to dość "odległy" o dmiasta objazd. Można bocznymi malowniczymi dróżkami/szosami objechac Lublin dystansem ok. 120-130 km. Ciekaw jestem Twoich pozostałych dwóch objazdów/tras wokół Lublina.
I druga kwestia: czy początek trasy w kierunku wskazanym na mapie jest nieodwołalny i niezmienny? Czy np. nie można zacząć od jazdy w stronę Bychawy?
Pik
Odpowiedz
#20
pik napisał(a):Można bocznymi malowniczymi dróżkami/szosami objechac Lublin dystansem ok. 120-130 km.
można i 90 km (pozostając czasem w granicach adm. miasta, ale jeżdżąc już po terenach niczym miasta nie przypominających)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości