Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wokół Lublina 14.maj (sobota)2011 .g. 8:30 Lublin ul. Choiny
#21
Będę pojawię się.
Odpowiedz
#22
ja chyba odpadnę jednak...rowerem bardzo przyjemnie się jeździ ale muszę się w ten weekend poświęcić zespołowiSmile
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#23
Chłopaki i Dziewczyny
Nikt nie zbiera składek,każdy sam się ubezpiecza , przygotowuję ,udział dobrowolny, nikt nie będzie miał pretensji ,że ktoś się pojawi lub nie.Dział to tur. rekr. , choć ustawka kilometraż-ową może ciut zawyża idee. Nie jestem pogodynką , wiadomo każdy jest kowalem własnego "zdrowia" -=nie robimy presji żadnej, ale można udowodnić sobie (SOBIE) ,że przejechałem fajny dystans: byłem w Kozłów ce, Lasach Kozłowiec kich, śmierdziało koło miejskiego wysypiska, zjadłem flaczki w Piaskach ,podjechałem pod wysoką górę w Chmielu itd. zrobiłem pętelkę wokół Lublina - obwodnicę(całe 208 km.)
w fajnej grupie ludzi , którzy jeżdżą dla siebie .
Post ze składem zrobiłem obrazowo ,żeby szybko ocenić ile jedzie, zresztą wyjazd punktualnie 8:30 (końcowy MPK zobowiązuję :!: :lol: )
można dogonić jak trasa wskazuję ,( lub dołączyć po trasie ), tempo bez przesady (Jurkowe - czekamy , aby wszyscy ukończyli - chyba ,że ktoś się zgubi Arrow )
Resztę można omówić na miejscu - 5 min przed. (myślałem o podziale na dwie grupy-zobaczymy ile się stawi)

-drugą część wątku ,miałem zamiar później przedstawić , ale powiem: mam taką koncepcję:
http://www.bikemap.net/route/871905 4.06-sobota
może(?)
http://www.bikemap.net/route/862705
na dwa dni
w tym roku chciałbym też 5 dniowy objazd woj. Lub. zrobić
http://www.bikemap.net/route/871911
To tyle. Zapraszam na pw. lub na II eur. Pkniku Rowerowym o ewentualne pytania- będę z kamizelką odblaskową Nadbużańskiego Rajdu Rowerowego .Obie imprezy super -zapraszam
Odpowiedz
#24
jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli i nic nie przewidzianego się nie wydarzy to postaram się być ( na 99%)
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#25
Wstępnie się piszę, tak na 80%. Jeżeli nie będę miał w tym czasie żadnego wyścigu to się pojawię. W razie zmian poinformuję :mrgreen:
[Obrazek: u6870y2011v3.gif]
Odpowiedz
#26
Albo jadę z wami skoro czekacie na tych co będą z tyłu. : ) Chyba że będzie padać czy cuś innego się wydarzy...
[Obrazek: u6674y2011v3.gif]
Odpowiedz
#27
Dotrzymam towarzystwa.
Miłość jest dla hipisów, nienawiść jest dla panków!!!
Odpowiedz
#28
Jade!!! cieszycie sie? 8-) 8-) 8-)
Odpowiedz
#29
Ciekawa propozycja. Nawet jak niedam rady, to moge zjechać do domu w Nałęczowie po 160km. W soboty mam pogotowie techniczne w postaci taty i peugeota 206, więc jak coś wybuchnie to niema problemu :lol:

Czy ta trasa jest sprawdzona? Z tego co ja się orientuje to skada się w 98,5% z asfaltu. Odcinek nałęczów-markuszów po zimie wygląda nieciekawie.

Jeszcze pomyśle.

pozdr.

No i kicha. Zapalenie zatok, antybiotyk 7 dni.
ehh
[Obrazek: u9988y2011v4.gif]
Odpowiedz
#30
odpadam, sprawdził się czarny scenariusz :evil:, bawcie się dobrze
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości