Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spinki do łańcucha
#21
Ośmiorzędowy napęd, kolor spinki na zdjęciu jest złoty bo takie jest oświetlenie z lampki biurkowej. A właśnie się dowiedziałem od niezarejestrowanego użytkownika forum że ponoć SRAM robi zapinki tylko do swoich łańcuchów i z nimi są kompatybilne. No cóż zobaczymy jak wiaterek ucichnie.
Rama, dwa koła i mina wesoła Smile
Odpowiedz
#22
Pinky napisał(a):właśnie się dowiedziałem od niezarejestrowanego użytkownika forum że ponoć SRAM robi zapinki tylko do swoich łańcuchów i z nimi są kompatybilne
Ja tam latam złoty sram 9spd + łańcuch shimano i nie ma problemów, więc jakaś bajka z tym jest ;-)
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#23
Też gdzieś o tym słyszałem ale tyle ludzi jeździ ze spinkami SRAMa w łańcuchach Shimano czy KMC czy Connexach i nikt nie ma problemu. Także nie ma co się przejmować.
Odpowiedz
#24
Swego czasu bardzo tanie (2,50) spinki srama na 8 rzędów sprzedawali w sklepie przy Bramie Krakowskiej.
Odpowiedz
#25
Czyli tam gdzie Pinky je ostatecznie kupił. Wink
Odpowiedz
#26
ja mam właśnie taką jak ta srama ale to nie sram a współpracuje z KMC więc domniwam ze to KMC bo była od nowości
Odpowiedz
#27
Pinky no i wykupiłeś ostatniego Srama w Inti, a ja potrzebuję spinek bo zmieniam łańcuch, kupiłem dwie takie KMC jak pokazałeś na zdjęciu ale to chyba trzeba jakoś obcęgami spinać, bo jest jakby rozgięte, ma ktoś może jakieś namiary na poradnik jak takie coś założyć?
Coraz więcej jeżdżę.
Odpowiedz
#28
ktoś wcześniej chyba podał linka jak się zakłada te spinki (ogólnie to musisz je nagiąć go środka włożyć tą "obręcz" i wygiąć w przeciwną stronę żeby się zakleszczyło)
Odpowiedz
#29
Eldred już to zrobił na chama i też weszła :mrgreen:
Rama, dwa koła i mina wesoła Smile
Odpowiedz
#30
A jak kupiłem łancuh connexa za 40 zł na wojciechowskiej i nie wiem jak sobie poradzic z ta spinka ich.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości