Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[20-21.06] Zwierzyniec
#1
Jakiś czas temu padło hasło wyjazdu weekendowego do Zwierzyńca. Proponuję termin 23/24 maja. Inne terminy w maju nie wchodzę grę ponieważ: ten weekend to za wcześnie, kolejny to promowanie Nocy Kultury, pierwszy weekend czerwca to jak już wiadomo Noc Kultury. Jeżeli są chętni to proszę o napisanie czy ten termin pasuje. Trasę jeszcze się zdąży ustalic, najważniejszy jest termin.
Odpowiedz
#2
Ja niestety 24 maja mam imprezę. Więc chętnie przełożyłbym na czerwiec. Ale jeżeli zbierze się skład to będę Wam kibicował i mogę zaproponować ciekawą trasę.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#3
Jurek S napisał(a):Więc chętnie przełożyłbym na czerwiec.
Podaj Jurku jakiś termin w czerwcu. Jak większośc bedzie chciała w czerwcu to zrobimy ten wyjazd w czerwcu ale bez podawania konkretnych terminów ciężko coś ustalic.
Odpowiedz
#4
ja mogę w maju i chętnie się wybiorę jeśli wyjazd dojdzie do skutku ;-)
Odpowiedz
#5
ja już wiem że w maju na pewno nie mogę
wymyślmy więc może jakiś termin czerwcowy ??
Odpowiedz
#6
To ja proponuję 20/21 czerwca. Wyjeździemy w piątek wieczorem pociągiem (o ile takie są ale już sprawdziłam i nie ma takich w rozsądnych godzinach więc zostaje opcja z wyjazdem w sobotę rano rowerami chyba, że ktoś się bardziej postara i znajdzie jakieś połączenie) poszukamy kwatery gdzie możemy zrobić ognisko (i to będzie podstawowy warunek przy szukaniu kwaterySmile a od rana będziemy pedałować po lasachSmile
Odpowiedz
#7
Karola napisał(a):To ja proponuję 20/21 czerwca.
Bardzo dobry pomysł, ja się zapisuję

Karola napisał(a):Wyjeździemy w piątek wieczorem pociągiem (o ile takie są ale już sprawdziłam i nie ma takich w rozsądnych godzinach więc zostaje opcja z wyjazdem w sobotę rano rowerami (...)

Opcja rowerowa jest jedyna słuszna :-D Znam bardzo fajną trasę do Zwierzyńca
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#8
Jurek S napisał(a):Opcja rowerowa jest jedyna słuszna :-D Znam bardzo fajną trasę do Zwierzyńca
Opcja dwóch ognisk jeszcze fajniejsza :-D Ale nie będę się przy tym upierać, zrobimy jak chce większość i jak PKP pozwoli.
Odpowiedz
#9
Jeżeli wypad miał by być 20 czrwca to i ja jestem wstępnie chętny Smile
Będzie po sesji, więc była by to świetna okazja aby się odstresować.
Jeśli jechali byście rowerkami z Lublina, to ja dołączył bym się mniej-więcej w połowie, gdyż w tedy będę już u siebie w Janowie Lubelskim. A z Janowa do Zwierza jest bliziutko Smile
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#10
HejSmile

to ja się też dołączam do wyprawy czerwcowej :-)

Pozdrówka,
Monika
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości